Доброго дня ! Хочу дитину звозити на море , можливо хтось такої іде який краще обрати аеропорт , щоб швидше було добратися з Києва , можливо щось порекомендуєте ?
Весела моль• 23 июня 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Удалено администрацией...
Протру пилюку• 23 июня 2023
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Весела моль• 23 июня 2023
Ответ дляПротру пилюку
Удалено администрацией...
Мать драконов• 23 июня 2023
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Рожайтретьего• 23 июня 2023
Дивіться Польщу, Румунію, Молдову. Куди вам зручніше буде доїхати, звідти й летіть
я Кукарача• 23 июня 2023
Ми автобусом їдемо в Грецію, порахували, що час дістатися в аеропорт, пересадки майже однаковий з прямою дорогою автобусом, а по грошах суттєво менше
Весела моль• 23 июня 2023
Ответ дляМать драконов
Удалено администрацией...
Заикальница• 23 июня 2023
Ответ дляYana1915
Дякую !
Я працюю в транспортній компанії. В тому числі возимо в аеропорти з яких летять на відпочинок.
Найбільше замовлень в Жешув, Варшаву, Кракові та Кишинів. Але так - в Кишинів їхати через Молдову.
В Жешув найшвидше.
из желе я• 23 июня 2023
Ответ дляБратья Капли
Їдемо з відпочинку. Тяжко з вильотом з Польщі. Летіли з Катовіце
Що маєте на увазі? В чому ’тяжко’?
Як_наготую...• 23 июня 2023
Ответ дляя Кукарача
Брали пакетный тур?
Братья Капли• 23 июня 2023
Ответ дляиз желе я
Що маєте на увазі? В чому ’тяжко’?
Во всем. Далеко, долго