Бесбардак• 23 июня 2023
якою хворобою хворіє 2% німців?
ну, це інтервю Винника вийшло і там він каже.
Живу 2й рік у Німеччині..
То може він про бореліоз? чи про що? ну, в Німеччині реально багато кліщів..
Живу 2й рік у Німеччині..
Милота• 23 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Психів там багато
У них столько странных правил, что не каждая психика это выдержит)
Танцепесенная• 23 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Психів там багато
По мировой статистике псих отклонение имеет каждый 7
Шукаю трусики• 23 июня 2023
Ответ дляТанцепесенная
Там явные отклонения в психике.
КликОЛЬКА• 23 июня 2023
Ответ дляМилота
Це точно, десь читала, не знаю чи правда, але дуже багато людей сидять на антидепресантах
Лівий Локіть• 23 июня 2023
Багато хто на антидепресантах. Іноді не зрозуміло, то люди чи роботи.
Бояться усього.
Не за Будка• 23 июня 2023
Ответ дляМилота
Навпаки, рай для окр
Милота• 23 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
Навпаки, рай для окр
И это тоже. Я приехала от них зашуганная, дышать страшно.
Милота• 23 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Бояться усього.
Я 2 месяца побыла. Теперь тоже всего боюсь. Уехала, не выдержала в таком режиме.
Живчик-счастливчик• 23 июня 2023
По назві зрозуміла про кого ви, бо самій цікаво і думала таку ж тему створити
Хз Треба кудись на форум вовчиць, там напевне вже розкопали, що то таке
Живчик-счастливчик• 23 июня 2023
Вам треба було уточнити, що ця хвороба, якщо не лікувати, то ’через деякий час [людина] залишалася у візку’
Бо щось місцевих світил у психіатрію занесло
Фиона Шрековна• 23 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так а про что речь? Какая болезнь?
Бесбардак
• 23 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
він на відео реально якийсь не дуже здоровий.. якось ноги косолапить і видно що йому не дуже, хоч типу тримає марку.. я вгазалі не його фанатка зовсім.
Бесбардак
• 23 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
ну, після лайма, бореліозу може так і є? тут же в німеччині купа клішів. але я так зрозуміла що він і раніш вже хворів, і його помічник хворіє тим же
Бесбардак
• 23 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Так а про что речь? Какая болезнь?
ну тут щось завуальовано каже
на 22:50хвилині
Бесбардак
• 23 июня 2023
Ответ дляРедиска Я
Шо за інтерв´ю? Хто інтервюєр?
див. вище відео прикріпила
Живчик-счастливчик• 23 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Так а про что речь? Какая болезнь?
Темнить. Не каже. Лиш розігріває інтерес)
Те що написала автор і оце про візок - то все, що він сказав.
Фиона Шрековна• 23 июня 2023
Ответ дляБесбардак
То есть это Винник болеет таким? Где фанатки? Они точно знать должны
Фиона Шрековна• 23 июня 2023
Ответ дляБесбардак
ну тут щось завуальовано каже
на 22:50хвилині
Ошибка
Фиона Шрековна• 23 июня 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Решил напомнить о себе? И оправдать свой побег? Наверно, пора концерты давать. А люди же вспомнят все
Фиона Шрековна• 23 июня 2023
Ответ дляБесбардак
а так?
на 22:50 каже
Так открыла. Но ни о чем. Интрига. То на скажу. Это не скажу. Мне кажется, напоминает о себе
Блиск думки• 24 июня 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Так а про что речь? Какая болезнь?
Может , рассеянный склероз?