Губи з філером• вчера в 22:55
В кого няні під час сну дитини займаються
Наприклад речами дитини, прибиранням після дитини, приготуванням їжі дитині?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Няня повний робочий день з 8 до 18 знаходиться з нею вдома, серед яких 3 години вільного часу.
Хочу просити, щоб за цей час вона закинула речі дитини в пралку і потім в сушарку, та потім розклала по місцям. Звісно не щодня, а може 1-2 рази на тиждень, в залежності від потреби. Їжу готувати не треба, але різні ситуації бувають, тому теж би хотіла мати таку підстраховку.
Тим поче ці години няні оплачуються в тому ж тарифі.
Як у вас це відбувається і яким чином розмовляли з нянею про такі речі?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Личко Невеличке• сегодня в 08:41
Ответ дляГуби з філером
Що саме?
Що потрібно говорити з нянею? А чому ви вирішили, що я не буду з нею говорити, тема про інше була
У вас оплачуваний час, прошу закинути прання, розвісити і т.д.
По темі, наша няня не робила цього, тільки іграшки прибрати і все поставити на свої місця
Губи з філером
• сегодня в 08:41
Ответ дляГде тут 0?
Уявляю, як Ви будете волати, якщо в інші 14,5 годин ´вільного´ часу няня сидітиме в кафе, гулятиме з подружками чи їздитиме до себе додому.
Не буду, не хвилюйтеся
Вона так сидить вже рік
Губи з філером
• сегодня в 08:41
Ответ дляЛичко Невеличке
Дякую
Губи з філером
• сегодня в 08:42
Ответ дляИдеальная оптимистка
у моего ребенка была няня до 9 лет, ребенок на плаванье - няня отдыхает, спит - няня обедает, единственная ее уборка это были игрушки. все.
Ну в мене дитина спить 3 години, а не годину, якби годину, то я б теж не просила цього
Тішуся неперетішуся• сегодня в 08:49
Ответ дляВам телефонограмма
Думаю у автора нет, ни детей, ни няни, ни зарплат 56 тысяч. Сидит от скуки фигню пишет для потехи
Авторка написала, за день няні 2700, отже в середньому в місяць при 20 робочих днях лиш в няні 54тис.
Це дійсно такі розцінки на приватних нянь?
Дюйм оф о4ка• сегодня в 08:49
Ответ дляГуби з філером
Я не заморожена, я хотіла отримати відповідь по темі, а відповідей по темі 0. Один Хейт
Вам по темі вже 10 сторінок написали.
Перерва - це коли працівник вільно покидає своє робоче місце і повертається на нього у визначений час.
Ваша няня не може залишити саму дитину і повернутися через 3 години, незалежно від того, що там та дитина ці три години робить.
Це НЕ перерва, а робочий час.
Вам телефонограмма• сегодня в 08:54
Ответ дляТішуся неперетішуся
А в других темах у нее совершенно другие цифры)
Губи з філером
• сегодня в 09:00
Ответ дляВам телефонограмма
Ви знову граєте в шерлока? Краще випийте таблеточку.
Вам телефонограмма• сегодня в 09:00
Ответ дляГуби з філером
Не воняй
Губи з філером
• сегодня в 09:01
Ответ дляТішуся неперетішуся
270 грн година
Няня щодня 10 годин. Працює. Іноді 9, але я за цю годину доплачую теж
Губи з філером
• сегодня в 09:02
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вам по темі вже 10 сторінок написали.
Це НЕ перерва, а робочий час.
Питання було в іншому
Губи з філером
• сегодня в 09:03
Ответ дляВам телефонограмма
Не воняй
Воняєте в темі лише ви.
Бігаєте за всіма і намагаєтесь щось їм довести. Бо вам здається, що теми подібні, що проблеми не можуть бути однакові, що то один і той самий автор і тик по колу
Вас вже почули! Можете заспокоїтись
Вам телефонограмма• сегодня в 09:06
Ответ дляГуби з філером
Воняєте в темі лише ви.
Вас вже почули! Можете заспокоїтись
Ты давно усралась, но строишь дуру. Это смешно и убого. Все уже поняли, что ты тролишь как обезьяна. Сохраню эту тему, в твои новые темы буду это ссылку кидать
Вам телефонограмма• сегодня в 09:15
Ну как же так? Опять в тех темах автор резко ушел в офлайн как и наш автор. Ну бывают же совпадения !
Губи з філером
• 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
Все сказали?
Можете виходити з теми і йти гадити в інші, більше ви не здатні ні на що.
Губи з філером
• 2 часа назад
Ответ дляВам телефонограмма
У вас параноя
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Твоя следующая тема наберет меньше комментов, все меньше людей поведется
Барабан для дорослих• 2 часа назад
Автор, я думаю Вы правы, это ж не обед из трёх блюд готовить, и не вручную стирать. Закинуть вещи, нажать на кнопку, не тяжело.
Тішуся неперетішуся• 2 часа назад
Ответ дляГуби з філером
270 грн година
Ну то 20 робочих днів, 2700 в день,54тис в середньому
Кнопус• 2 часа назад
Ответ дляМастер Клас
У садочку є футбол раз на тиждень, йога, англійська,іспанська,логопедія,ритміка, танці,то поліція приходить,то швидка допомога,то пожежник, то концерт,то ярмарка. А свята - хеловін,космічні ночівлі, дні народження за святковим столом з аніматором, море іграшок, кожен день якась цікаво поробка,навіть рослини вирощують. Вже не кажучи про друзів. Старші діти їздять у зоопарк,на море, у музеї.
Класний садочок
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ длядожену і ощасливлю
Так в чём проблема закинуть вещи в стиралку?5 минут делов.
Це для няні 5 хвилин делов, а автору треба відпочивати. Це нагадує чоловіків, які розказують, та що там прати - закинув у пралку і все, що там готувати - закинув в аєрогриль/мультиварку/духовку і все
Вилосипедниця• 1 час назад
Ответ дляРекламама
Договаривайтесь и доплачивайте деньги, если не в состоянии сами постирать. Няня - это компаньйон ребенка, а не домработница
Как договоришься, компаньон, 3 часа сидеть в телефоне пока ребёнок спит, классная работа, ничего не делаешь, а бабло капает
Хропочка з гривкою• 1 час назад
Не читала усіх відповідей, працювала нянею доволі довгий час, за кордоном. Я займалась речами дитини - закидала прання, прибирала за дитиною, готувала їй їсти, могла випрані і посушені речі батьків розкласти - якось я не вважала, що це не моя робота і корона мені не падала, так як діти спали по 2-3 год під час моєї роботи, а батьки були дуже зайняті і я бачила, що їм потрібна допомога. Вже минуло багато років, вони переїхали в іншу країну, але ми досі чудово спілкуємося і зустрічаємося на каву, коли вони приїжджають сюди.
Прикуси Язика• 52 минуты назад
Ответ дляВам телефонограмма
Авториха до вечера будет сидеть и тролить, не кормите ее
Ну, не исключено, что мой прогноз будет неправильным. И автор повторит успех темы про грязный комбинезончик
Тоц, где ее ребенок сам укладывался спать, сам спал ровно 2.5 часа, а потом часами сам лепил, рисовал и складывал вещи в своей комнате
Прикуси Язика• 50 минут назад
Ответ дляВам телефонограмма
Дело в том, что это никогда не останавливало местную публику ожесточенно дискутировать.
В теме пару дней назад с фото женщины с какого-то ближневосточного сайта знакомств, местные тетки семь страниц обсуждали, как прекрасно выглядит автор