Витворунка• 23 июня 2023

Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?

Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів: 1147
772 (67.31%) Винна донька
170 (14.82%) Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%) Подивитись результати
65 (5.67%) Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%) Свій варіант
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
І шо? Треба було донці про це розповісти. Щоб берегла речі

Омлетик• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Не Германія. Вже звонили в клініку, тільки прийом 100 євро
В оптику идут, а не в клинику. В страховую перед этим за страховкой.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Я не маю можливості купувати за 5000 запасні, тим більше від попередніх окулярів зір погіршився, і прийшлось міняти їх через пів року
В хто вам винен, що ви випендрились дорогою оправою? Хочь не в кредит купували?
Повно в Україні оправ від 200 грн.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Не винні обоє. І не мусить чужий неповнолітній хлопець компенсовувати окуляри, які ґава поклала чорті-зна куди, де їм не місце. Це жахливо вимагати з нього гроші. Це велика травма ще й для доньки - тпк принизити її перед ровесником. Нащо? Заради чого? Щоб він приліпив їй «бірку» ніщєбродки з неадекватної сім‘ї, що за окуляри роблять ґвалт і гроші вимагають?
Більшість людей навіть не зрозуміє такої вимоги. Це треш!

А донька теж не так, щоб дуже винна, бо це дурниця по суті. Намокло, дитя зняло.
Ну, звісно мусила мати футляр, сховати в сумку, але ми не живемо в ідеальному світі. Винне виключно безгрошів‘я автора, але тут мусить виходити з цього положення вона сама, не караючи дітей.
Де ви безгрошів’я в автора побачили? 5 тис за окуляри для дитини це дуже і дуже не дешево. Хай би по «одежке протягивала ножки». За ту ціну можна мінімум 2 пари для дитини зробити.
Колупалочка• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Дивно, що у неї з таким аж поганим зором нема запасних
В нас у всіх по 3 пари, тим паче ви поїхали закордон, чого не зробили?
А сколько лет ребенку, что 3 пары запасных? Зрение проверяем раз в 6 месяцев. Часто уже новый рецепт дают. Но раз в год стабильно надо покупать новые, либо стекло менять, либо уже оправа маленькая. Это не дешевое удовольствие, если хорошая линза и оправа.
Луковая• 24 июня 2023
Как человек, который всю жизнь хожу в очках и чьи дети тоже с плохим зрением могу сказать однозначно: вина девочки.
Любви вам!• 24 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Детям первый осмотр только у врача
Любви вам!• 24 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Детские очки часто делают бесплатно за границей. Дочка ваша уже должна понимать, что очки просто так нигде класть не нужно, хотя бы в футляре. Если мальчик хочет, может попросить у родителей дать часть денег, нет - значит вы за все платите. За границей часто у детей страховка на непредвиденную порчу вещей, можете у них спросить, может у них есть и они погасят стоимость очков.
Никто там безлимитно безалаберность не оплачивает
Омлетик• 24 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Детям первый осмотр только у врача
Что вы мне рассказываете? Я ребенку за границей очки делала по приезду. Без документов были. Вы можете ходить по врачам и платить хоть 1000, можете ждать приема год. Я говорю как их сделать быстро.

Омлетик• 24 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Вам лишь бы что писать?
Блиск думки• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Дома звісно, що ставить в футляр. Але ж не носить завжди з собою на вулицю
Я правда доросла, але футляр ношу з собою завжди на вулицю. Розумію, що вам шкода, що так вийшло і лишніх грошей нема. Та це ж підлітки, вони можуть і на стіл сісти на майданчику.
Любви вам!• 24 июня 2023
Ответ дляОмлетик
В Австрии так,до 18 лет только через врача
Любви вам!• 24 июня 2023
Ответ дляОмлетик
Вам лишь бы что писать?
В какой стране по страховке каждый месяц бесплатно меняют сломанные очки?
Хвильоватиша• 24 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
Это у меня 3, ребенку 15, у него 2 пары, зрение стабильно, оправы беру дешевые,терял несколько раз
Луковая• 24 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
В Украине) сами три раза меняли , причем бесплатно и вина была полностью наша. Потому что гарантией было прописано
Любви вам!• 24 июня 2023
Ответ дляЛуковая
Автор не в Украине
Луковая• 24 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Автор не в Украине
Это понятно, просто не удержалась порадоваться за нашу страну)
Цвірінь• 24 июня 2023
Ответ дляSoteria
Чудова історія. Дитина десь кинула окуляри, неважливо де, вона їх поклала не в чохол, не тримала в руках. А винен хтось інший.
Ви не розумієте- там ше є деталі...
Любви вам!• 24 июня 2023
Ответ дляЛуковая
Вы ж главное не написали,по какой страховке меняли вам и сколько стоили очки

Луковая• 24 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Стоили около 3 тыс, дорогие линзы астигматика. При покупке давалась гарантия на оправу. Приходили с разбитыми, при тебе выдавливали стекла, брали новую и вставляли тут же
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
У нас одні окуляри і в дитини і в мене. Ніколи запасних окулярів не було. Купляю відразу і собі і дитині з гарною оправою і гарними лінзами з усіма можливими захистами.
Перший раз чую про запасні окуляри.
Ще носимо контактні лінзи.
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Винна донька ,не ображайтися але вона мала за ними дивитися і не кидати куди інди. Якби я була мамою того хлопчика -нічого вам би не компенсувала.
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Про телефон такой бред
Замурмишка• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ні, хлопець наш. Діти дружать. Обійдемось без крайнощів
Т.е вы решили в этой ситуации корректно попросить семью мальчика оплатить очки?
Они в значительно лучшем положении?

Что за страна? Во многих можно быстро решить вопрос со страховкой
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Шо? Только оправа? И такой кипишь. В любой стране в оптике вы всегда найдёте стенд с бесплатными или очень дешевыми оправами.
Под оправу вырезают линзы, не получиться просто оправу заказать. Не раз сталкивалась с такой ситуацией сама. Мой ребенок тоже ломал оправу и дужки от оправы отламывались-все заново заказывать надо.
Это раньше много много лет назад ,когда я была ребенком , вырезали линзы из старой оправы и вставляли в новую ,а дети не могли носить такие очки - то голова кружиться, то глаза болят и нельзя носить очки,неудобно дети их снимали.
Сейчас так не делают
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
И что? Теперь девочка будет ходить без очков с 10 % зрения?
Есть проблема по здоровью, значит нужно о ней заботится
Я все знаю про стекла, у старшего миопия+астигматизм+косоглазие, вполне посильные суммы
в какой вы стране и сколько стоят очки? я выше написала - у нас от 300 долларов. просто раз плюнуть
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
так рассуждают люди, покупающие очки на лотках за 50 грн. в качестве окулиста выступает продавец, тычащий бумажку под нос. выше пишут про оправу. люди понятия не имеют, сколько стоят стекла
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
что за бред? я живу в Израиле. нет никаких бесплатных оправ. в Украине их, кстати, то же нет
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вас не треба до окуліста. У вас лінзи цілі, в оптиці зможуть подивитись їх діоптрії. Також можна запитати чи можна ці ж лінзи підігнати під іншу оправу.
о боже. этим никто заниматься не будет. а межцентровое расстояние? зачем вы пишите то, о чем не имеете ни малейшего понятия?
Мой завтрак• 24 июня 2023
Ношу очки с 8 лет и с 8 лет кладу их в жёсткий футляр, когда снимаю, независимо от того, где я нахожусь - дома, в гостях или где-нибудь еще. Это ваша вина, что не приучили дочку бережно обращаться с дорогой хрупкой вещью.