Витворунка• 23 июня 2023
Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?
Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів:
772 (67.31%)
Винна донька
170 (14.82%)
Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%)
Подивитись результати
65 (5.67%)
Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%)
Свій варіант
Смайлик• 24 июня 2023
Только я в шоке, что ребенка наказывают за разбитые очки и она должна ждать новых???
Сусідка зверху• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ні, хлопець наш. Діти дружать. Обійдемось без крайнощів
То вам батьки іншого біженуя мають купити окуляри за 5000грн,так ви вважаєте?
Неместная Я• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я маю перед вами виправдовуватися за те, що вважаю, що винні обоє, тому було б правильно розділити покупку нових окулярів порівну? Я вам навʼязую свою думку? Будь ласка, будьте гідні, не принижуйтесь.
Не винні обоє. І не мусить чужий неповнолітній хлопець компенсовувати окуляри, які ґава поклала чорті-зна куди, де їм не місце. Це жахливо вимагати з нього гроші. Це велика травма ще й для доньки - тпк принизити її перед ровесником. Нащо? Заради чого? Щоб він приліпив їй «бірку» ніщєбродки з неадекватної сім‘ї, що за окуляри роблять ґвалт і гроші вимагають?
Більшість людей навіть не зрозуміє такої вимоги. Це треш!
А донька теж не так, щоб дуже винна, бо це дурниця по суті. Намокло, дитя зняло.
Ну, звісно мусила мати футляр, сховати в сумку, але ми не живемо в ідеальному світі. Винне виключно безгрошів‘я автора, але тут мусить виходити з цього положення вона сама, не караючи дітей.
Неробименінерви• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто, за собою ви не помічаєте нечемного відношення до інших, а вам не подобається, коли до вас звертаються вашими ж методами? Справа не в вашій позиції в цій ситуації, вона може бути будь-яка. Справа у вашій манері спілкування всіх поставити на свої місця. Це ж ваша репліка?
Конфиденциальность• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Дома звісно, що ставить в футляр. Але ж не носить завжди з собою на вулицю
Зачем сняла не понятно. Если она без них не видит, почему не протёрла и надела?
Колупалочка• 24 июня 2023
Автор, у меня сын тоже носит очки постоянно. Уже два раза были случаи, когда кто-то случайно, то скинул их, то сел. Всегда ремонт и новые за наш счет. Учу следить за ними и не бросать, где попало.
Неместная Я• 24 июня 2023
Ответ дляСмайлик
Я теж в шоці. Це реально психологічне насильство над дитиною. Дитина не винна, що матір з батьком не можуть купити окуляри запасні.
Можу брикнути• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Звичайно так треба робити
Футляри для лінз і окулярів завжди з собою
Я ще запасні лінзи ношу, раптом з цими що
Ви якась дивна
Я ніколи не ношу ані футляр, ані лінзи. Мама у мене все життя в окулярах, навіть футляру немає. Тато з віком почав носити окуляри, от він з собою бере футляр, бо надягає тільки для читання.
Стрекоза любви• 24 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Я думаю, вам варто повчитися дипломатії. Це дуже класна навичка - вирішувати проблемні ситуації злагоджено. Щоб всі залишилися гідними, не ображеними та задоволеними.
Всім шампаньського• 24 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Я вроде адекватная, но не платила бы. Очкам не место на столе .
Может линзы купить временно?
А на чем место очкам?
Может ж@пе все же там не место?
Смайлик• 24 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Плюс это же здоровье, ответственность мамы 100%, заставлять девочку с 10% на одном глазу ждать какую-то там медкарту...аут, просто издевательство, а она тут решает кто виноват
Неместная Я• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А вам варто повчитися тактичності й витримки не давати недоречних дивних та непрошених порад. Ми вже зрозуміли, що ви найрозумніша і звикли мати свою думку зверху, а думку інших десь там, але це працює лише у вас вдома, а тут вам десяток людей каже, що ви неправі й токсичні, даєте дурні поради, які призведуть до конфлікту. Прислухайтеся, може поможе
Стрекоза любви• 24 июня 2023
Ответ дляНеробименінерви
Добре, давайте, зараз ще раз повернемося до моєї репліки. Буду вам особисто пояснювати. Попередній коментатор в мене спитав, яким чином батьки хлопчика зможуть допомогти дитині і мамі з окулярами, в лікарню їх відведуть?
На що я відповіла коментарем про програму безкоштовних окулярів в Австріі і можливо місцеві про це знають і могли б порекомендувати щось. Можливо якась інша програма допомоги чи ще щось. Той, хто знаходиться в тому середовищі знає більше. Сподіваюся вам так зрозуміліше стало?
Стрекоза любви• 24 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Дивіться, ви зараз перейшли на особистості і образи. Думаю, розмову не варто продовжувати.
Неместная Я• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Перейшла після вас. І, до речі, я з вами її й не починала.
КликОЛЬКА• 24 июня 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Это странно. Если у дочери плохое зрение и сложные очки, как можно было не взять рецепт с собой?
Так там яблочко от яблоньки не далеко падает ))) Дочь не берет с собой чехол для очков , а мама - рецепт . Но виноват мальчик )))
Идеальная оптимистка• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Думаєте, що діти носять футляри завжди з собою ?
Ну тепер нехай носить.
Я офігіваю з чарівності таких як Ви, автор.
Злива інформації• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ваша думка зрозуміла. Дякую
Ой автор, як на мене то на вашому місці я б не просила відшкодування, але на місці матері хлопця то запропонувала б точно , начебто так по закону він і не винен , а от чисто по людськи ну хоть би половину можна відшкодувати
Злива інформації• 24 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ответы как всегда , в лучших традициях советчицы ))) я представляю если бы написала тему мама мальчика -сын сел на стол раздавил случайно очки -что бы началось -ааа недомать ! В 14 лет на столы жопу мостит, вы чужую машину лупанете случайно тоже не будете платить? Что значит где попало положила?! А он не где попало сел ! Ростят таких потом наркоманы безответственные выростают
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Я б мабуть звернулася до батьків хлопця в нормальній дружелюбній манері, що склалася така ситуація, який вихід вони бачать? Якщо почнуть хамити - ділу біда і нічого ви не отримаєте. Якщо виявляться адекватні то запропонувала б розділити витрати на нові окуляри порівну.
а почему у вас только две крайности? я б, конечно, не хамила, а посоветовала не разбрасываться своими вещами и не ставить их сушиться, когда их можно протереть. это же не кроссовки
Оябунчик• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
Так це не проблема хлопця
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Дивно, що у неї з таким аж поганим зором нема запасних
В нас у всіх по 3 пари, тим паче ви поїхали закордон, чого не зробили?
а зачем? мой малый носит очки 5 или 6 лет. одна пара. периодически проверяем зрение. очки ему подходят. я сама удивляюсь, как за 6 лет он с ними ничего не сделал, но факт остается фактом. и да. мы живем за границей. самые бюджетные очки 200-300 долларов. иметь 2-3 пары не рационально
Чупа-чупс• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Запасні можуть бути з найдешевшою оправою, ніби ви не розумієте
Треба думати наперед
а вы понимаете, что некоторые стекла стоят на много дороже оправ? есть сложные стекла. не у всех очки за 3 копейки
Хвильоватиша• 24 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
И что? Теперь девочка будет ходить без очков с 10 % зрения?
Есть проблема по здоровью, значит нужно о ней заботится
Я все знаю про стекла, у старшего миопия+астигматизм+косоглазие, вполне посильные суммы
Где тут 0?• 24 июня 2023
Ніхто не винен, це просто співпадіння. Мабуть окуляри відслужили свій вік і потрібні нові.
Любви вам!• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
В Европе без страховки это обойдётся автору 300-400€
Омлетик• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Детские очки часто делают бесплатно за границей. Дочка ваша уже должна понимать, что очки просто так нигде класть не нужно, хотя бы в футляре. Если мальчик хочет, может попросить у родителей дать часть денег, нет - значит вы за все платите. За границей часто у детей страховка на непредвиденную порчу вещей, можете у них спросить, может у них есть и они погасят стоимость очков.
Омлетик• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Я не маю можливості купувати за 5000 запасні, тим більше від попередніх окулярів зір погіршився, і прийшлось міняти їх через пів року
Купите линзы и ждите новые очки. Не такая это проблема. У меня тоже ребенок ходит в очках, неприятно, но как бы это прямая вина вашей дочки, мальчик виноват косвенно и никто вам ничего оплачивать не будет, если просто не пожалеет.