Витворунка• 23 июня 2023

Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?

Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів: 1147
772 (67.31%) Винна донька
170 (14.82%) Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%) Подивитись результати
65 (5.67%) Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%) Свій варіант
Kusalochka• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ви мабуть не знаєте, як виготовляють окуляри. Лінзи вирізають під конкретну оправу. Ідентичну знайти нереально
И? Обидно. Это случай, а не система. Но я бы была зла. Это нормально.

автор Витворунка • 24 июня 2023
Я зрозуміла. Дякую всім.
Почекаю мед.карту, може пощастить поскоріше зробити. А поки-що буду слідкувати, щоб не перенапружувала зір.
Тему закриваю.
Пустощі-веселощі• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Окуляри були на столі, а не на лавці.
Біля стола є з обох сторін лавки, він сів саме на стіл
В чому вина хлопця? Він навмисно сів на окуляри? Це було громадське місце?
Хвильоватиша• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Думаєте, що діти носять футляри завжди з собою ?
Звичайно так треба робити
Футляри для лінз і окулярів завжди з собою
Я ще запасні лінзи ношу, раптом з цими що
Ви якась дивна
Хочу на Балі• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
а дочь за что наказывать?
Хвильоватиша• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Не розуміюсь на тому, тільки знаю, що на одне око бачить тільки 10%, а на друге 90% і те, що далеко бачить все розмито
Ви з нею до лікаря не ходили? Ви її вдочерили нещодавно?
Як можна було їхати в іншу планово країну і не взяти медичну документацію???
Неробименінерви• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Так, як мінімум. В Австрії в оптиці для всіх українських біженців на початку війни були безкоштовні перевірка зору + окуляри.. Чому, якщо вам нічого сказати, зробити, ви одразу думаєте, що і інші такі самі?
Якщо вам є що сказати і зробити, то допоможіть автору відшкодувати окуляри. А то від вашої інформації, що відбувалось на початку війни в Австрії автору не легше, бо вона навіть не в Австрії.
Медсестричка• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Я не маю можливості купувати за 5000 запасні, тим більше від попередніх окулярів зір погіршився, і прийшлось міняти їх через пів року
А яка причина погіршення зору?
Можу брикнути• 24 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Я вроде адекватная, но не платила бы. Очкам не место на столе .
Может линзы купить временно?
Як раз на стіл можна класти речі, а от дупу свою мостити на стіл не прийнято.

Можу брикнути• 24 июня 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Вы сейчас серьёзно?
Переложить ответственность на ребёнка, который сел и снять ответственность с ребёнка, который не смотрел за своими вещами?
Ну, а навіщо столи? На них можна класти речі. А для сидиння поставили лавки.
Чупокабра• 24 июня 2023
Дурна ситуація. Неприємна для вас.
Це як нечайно підбили телефон, штовхнули і випав телефон. Типу винна людина, яка невтримала телефон, в даному випадку - недогляділа свою річ.
Шкода, автор....Сказати спокійно батькам можете, але якщо не допоможуть купити - нічого не доведете і не виб*єте з них...
Леди_на_драндулете• 24 июня 2023
Пробачте,але не бачу вини хлопця.Він це зробив ненавмисно,а окуляри доволі тендітна річ,яку краще тримати при собі.
Вони й не дуже помітні були на столику,я так розумію.
Xвостокрутелка• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
Это Ваши проблемы. Дочку в 13 лет приучите класть очки в чехол и не оставлять, где попало.
Сито для думок• 24 июня 2023
Я проголосувала за 50/50. Якби окуляри були на лавці, то однозначно винна донька, а так - вина хлопця теж є. На місці мами хлопчика, якщо він дійсно сів на стіл, я б компенсувала половину вартості і сину пояснила б, що потрібно дивитися, куди сідаєш.
Xвостокрутелка• 24 июня 2023
Скоро от наших яжемамок и их претензий, весь мир прозреет.
Кумася• 24 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
Меня больше заинтересовал момент : положила на стол, чтобы высушить очки. Они тканевые?
То дитина
Большой секретик• 24 июня 2023
Діти де тільки не сідають. Провина доньки.
Xвостокрутелка• 24 июня 2023
Ответ дляСито для думок
Доченьку нужно научить беречь дорогие вещи.
Неместная Я• 24 июня 2023
Вся проблема в тому, що у вас нема грошей. Бо інакше ця проьлема не коштувала б виїденого яйця.
Якби хлопець сів на стіл у вас в хаті, спеціально то зробив, забрав окуляри, то був би винний.
А так не грузіть чужу дитину. По суті, ніхто не винний. І донька ваша не винна, і тим більше, нк винний той хлопець. Це така ж прикрість як розбита чашка чи зламаний каблук. Буває.
Винне ваше безгрошів’я, але в цьому випадку вчіть доньку бути уважнішою. От і все.

Большой секретик• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Ви що на приколі.
Стрекоза любви• 24 июня 2023
Ответ дляНеробименінерви
Звинуватьте мене ще в чомусь, зробіть відповідальною, давайте, у вас це гарно виходить
Кумася• 24 июня 2023
Винуватила хіба що себе, що немає запасних окулярів чи бодай рецепта
Неместная Я• 24 июня 2023
Ответ дляЧупокабра
Дурна ситуація. Неприємна для вас.
Я б навіть не казала, ця чужа дитина не винна. Тільки ставити себе в тупу принизливу ситуацію ще й доньку перед хлопцем принизити.
Конфиденциальность• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Как эта информация влияет на то, кто виноват в этой ситуации? Мальчик виноват, потому, что у вас нет денег?
Неробименінерви• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ну ви ж винуватите всіх навкруги... що іншим нема що сказати і зробити. Думала, що ви щось путнє можете порадити, а виходить, що ні.
Конфиденциальность• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Окуляри були на столі, а не на лавці.
А если бы он не сел, а облокотился на стол и сломал? Автор, зачем сушить очки? Я сама очкарик, ни разу их не сушу, просто протираю.
ПлакалаВАвто• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
це ненормально, що дитина не має запасних окулярів. а якщо вона впаде і розіб´є?
Стрекоза любви• 24 июня 2023
Ответ дляНеробименінерви
Я маю перед вами виправдовуватися за те, що вважаю, що винні обоє, тому було б правильно розділити покупку нових окулярів порівну? Я вам навʼязую свою думку? Будь ласка, будьте гідні, не принижуйтесь.
Можу брикнути• 24 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ой, а ви прям така етикетка, хоч на пляшку ліпи. Уявляєте, у дворах, на майданчиках діти сідають, вилазить на стіл.
Та нехай сідають, але ж треба дивитися, куди сідаєш.
Сусідка зверху• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Думаю,що ви намагаєтесь перекласти провину своєї доньки на чужу дитину.І це дуже негарно виглядає