jannjann77• 24 июня 2023
Ответ дляNastyushaK
Что страшно троллик? Когда вагнера возьмут Москву и повесят всю эту мразь что засела в Кремле, что делать будете?
Думаете Пригожину вы будете нужны?
Украина с ним договорится, это нормальный мужик, хоть и враг, в отличии от мрази что засела в Кремле.
Все заметили как наши ’оппозиционеры’ и штатные руснявые троллики замолчали и в панике не знают что писать?
В каком месте он нормальный?
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Я представляю ,что для нас приготовил Пригожин
Будет сплошной Бахмут.
а без пригожина сплошна Буча, Бородяка та ГЕС підірвана, ЗАЕС замінована все за наказами Пуйла - то не так страшно?
L-i-s-a-92af• 24 июня 2023
Ответ дляЕленнн
..причому ,ця людина добре навчена в боях.(Сірія,Африка)... І я боюсь,коли вони візьмуть владу -то рвонуть знову до нас.. (неадеквати в країні неадекватів.) Нам потрібно бути готовим і до такого сценарію.
Ця людина Бахмут брала 1,5 роки.
Вони ні на що не здатні в Україні,а от на росії багато роботи: гвалтувати,вбивати цивільних,тортури влаштовувати всім незгодним...
Renesmeе 16• 24 июня 2023
Путин не назвал Пригожина Пригожиным. Зато произнес слово «предательство». В переводе с путинского на человеческий это означает, что у Пригожина нет шансов на прощение. Никаких игр, все по-взрослому. Операция «огонь по штабам», о которой я неоднократно предупреждал, входит в решающую фазу.
Почему именно сейчас? До 1 июля осталась неделя, Пригожин надеялся до последнего, что Путин не заставит именно его и его бойцов идти по контракту под Шойгу. Надеялся напрасно, Путин нанес ему смертельный удар в спину, предал по-настоящему – по всем понятиям. Отдать дело всей своей жизни, своего «Вагнера» Шойгу, ну как это возможно? Мало того, это было совместное дело жизни и Пригожина, и Путина. Тут уж лучше правда погибнуть, чем быть до такой степени опущенным своим злейшим врагом на глазах у всей зоны.
Путин только что слил своего верного друга, возможно, самого верного. Отдал приказ о его убийстве. Все они жили и живут по законам мафии, и умирать будут так же. Включая главаря.
Ответ дляNastyushaK
Думаете Пригожину вы будете нужны?
ви з головою не дружите? ’пригожин..нормальний мужик’... ,з убивцями не можливо домовитись,коли вони хочуть вас убити.
Renesmeе 16• 24 июня 2023
Нам потрібна єдина тема, я вже не встигаю все перечитувати, і новини і порадницю🎉🎉🎉🍿
marinaBraun• 24 июня 2023
Ответ дляЕленка14
Від чого відволікає вас? Ви сидите в окопі і замість воювати, в тік-тоці та ютубі?
Кто вам дал право переходить на личности? Вам какое дело где я сижу?
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
як раз в єдиній темі легко потонути, нова новина - нова тема, так легше слідкувати ніж листати по 20 сторінок
Ответ дляL-i-s-a-92af
Їх має кожного торкнутися,КОЖНОГО!
Щоб відчули особисту відповідальність за ’ верюсвоемупрезиденту’ й’ политикойнеинтересуюсь’
Але я без ненависті. Ці тварини викликають тільки жаль. Щоб зрозуміти що нападати на сусідів не можна і позбавитись від пабєдабєсія, треба пройти через всі кода пекла. Ці тварини ще знадобляться, коли почнеться війна з китаєм
marinaBraun• 24 июня 2023
Ответ дляЕленка14
Не відволікайтеся.
Ваше разрешение мне не нужно.
Вижу дальше ’своего носа’, чего и вам желаю.
Клементина• 24 июня 2023
Ответ длячаревна
А кто то уже высказался из зарубежных политиков?
И как на счёт гадалок, снова прокол. Никто не ожидал, откуда готовилось нападение?
Гадалки ядерку ожидали
Прогадали
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Я думаю всерйоз ніхто не вірить в успіх, сам факт цього повстання вже приємний
чого ні? пригожин не тупий, він би не розпочав щось що приречене заздалегідь на провал. В нього є зв´язки й він знає слабкі місця зсередини.
Останні повідомлення вселяють надію:
ПВК «Вагнера» захопила військовий аеродром у Воронезькій області за Бутурлинівкою. Тут у «Вагнера» танки Т-72Б3 і ЗРК «Панцир С1», які менш ніж годину тому збили російський військовий транспортний літак АН-24, убивши всіх солдатів на борту.
можливо, це його відео
Останні повідомлення вселяють надію:
можливо, це його відео
Strelka_007• 24 июня 2023
Ответ дляNastyushaK
Думаете Пригожину вы будете нужны?
Нє, ну якщо вам опущєний горлоріз то ’нормальний мужик’, я навіть не знаю що додати. І ви пишете щось про ’тролів’?(
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ длячаревна
Західні політики (і медіа-монстри) ще не всі по підриву ГЕС думку доформулювали, а тут знову така засада, на яку хз як реагувати, щоб не прийшлось потім реальних рішень приймати.)