Stefaniya K.• 24 июня 2023

Свежая заява вагнера-сегодня в россии будет новый президент. ВОЙНА!

Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляlith_oops
Я думаю, його загнали у кут, не було вибору. Зливали його.
Але для нас воно найкраще, в кутку він буде зліший. ))) Може хтось когось перед смертю прибере... А може всі повбиваютсья....
куда сливали?
у него был свой план
он орал, что мало оружия, они в него впихивали, а он накапливал его для своих целей

LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляПтицекрыл
мне вспомнилось одно предсказание,когда тут бум на гадалок был, что война закончится внезапно, произойдет чтото неожиданное
А где все делись? Свидетели нападения белорусов каждую неделю и нового наступления рф на 7 областей, и свитедели ’ щас начнут?’
И ядерка глето затерялась, не страшно чи що.

Все июньские темы прошлого года были ужасно панические
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
Ясно. Почекаємо реального.
lith_oops• 24 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
куда сливали?
у него был свой план
1 липня всі вагнеровці мали перейти на контракт до міноборони. І вже не підпорядковуватись Пригожину. Це офіційно. І це, очевидно, злив.
LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Романенко написав

На въезде в Воронеж расстреляли легковушку с гражданскими. Добро пожаловать в Бучу, россиянчеги
Там и дите орет уже мне страшно
В Воронеже. https://t.me/ShrikeNews/9182
MarryV• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
чого ні? пригожин не тупий, він би не розпочав щось що приречене заздалегідь на провал. В нього є зв´язки й він знає слабкі місця зсередини.
Останні повідомлення вселяють надію:

ПВК «Вагнера» захопила військовий аеродром у Воронезькій області за Бутурлинівкою. Тут у «Вагнера» танки Т-72Б3 і ЗРК «Панцир С1», які менш ніж годину тому збили російський військовий транспортний літак АН-24, убивши всіх солдатів на борту.
можливо, це його відео https://twitter.com/wartranslated/status/167254087...
Возможно путя давно помер, потому банальный передел между силовиками. Никто ни под кого ложится не захотел.
чаревна• 24 июня 2023
Ответ дляlith_oops
Самий час наступати, ви не вважаєте? Або трохи почекати, допоки заміс почнеться там в них...
Вы лучше военных знаете, когда пора наступать))
А вы разминировали лично все, чтоб начать наступать? Отрезали все пути снабжения?
Клементина• 24 июня 2023
Они чее стреляют?? - ептель!
https://t.me/varlamov_news/42434?single=
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Если Пригожина посадят, он сможет подписать контракт с ЧВК ’Вагнер’
(не мое, подсмотрено в комментах у Ю.Швеца)
круговорот гуана в природе

lith_oops• 24 июня 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Пропоную хід конем - виступити з третього боку проти цих двох. Щоб вже ’навєрняка’.)
Підтримую, але маємо трохи почекати, щоб вже заміс почався. Бо поки тільки в телеграмі воюють.
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляMarryV
хаха) а там типу самі пуйлові двійники на чергуванні?
viika65• 24 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Чего я буду уезжать? Это большие *патриоты* ищут свое место под солнцем,но оно там где могилы твоих предков.Мои родители 3 года пережили оккупацию, уверенна можно было и выехать, но они остались на своей земле,Так случилась ,что именно за наш край богатый идут бои(война идет всегда за ресурсы),но я не предатель ,я с народом ,я тем кому нужна моя помощь.
довольно высокопарно.
чаревна• 24 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
Очень надеюсь, что белорусы активизируются и расшатают стул под картофельным фюрером
Это такой шанс для них
lith_oops• 24 июня 2023
Ответ длячаревна
Я не знаю, які там у вас на рашці ’путі снабженія’ )))
чаревна• 24 июня 2023
Ответ дляlith_oops
Та я вижу, что с дивана вы лучше видите
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
мы очень поздравляем русню
за что боролись, на то и напоролись
Vittoria66• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
Там уже пишуть Кадиров вирушає на сходку, Вагнєра бити.
А за інфою Осєчкіна, ніби то з Луганська й Донецька йде підмога вагнерам.
Мені поки подобається сюжетна лінія цього бойовика. Але треба кровіщі.
Осечкин богато різних своїх сподівань видає за правду. Диряві не перейдуть як раз на бік вагнерівців, так як останні їх за людей не рахують. Є купа свідчень про відношення вагнерівців до бойовиків з квазі республік.
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляКлементина
Они чее стреляют?? - ептель!
’так нє хочу уезжать из Воронежа’!))
lith_oops• 24 июня 2023
Ответ длячаревна
Та я вижу, что с дивана вы лучше видите
Принаймні не з російського, на відміну від вас.

LudaSHS• 24 июня 2023
Мятеж перестал быть томным
И они готовились
Yuljwa• 24 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Там и дите орет уже мне страшно
Нашим детям тоже было и бывает страшно.
Даже в январе 2022 года могла бы посочувствовать, сейчас 0 эмпатии к этому народу.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
куда сливали?
у него был свой план
Доречі, про такий розвиток подій гіркін писав, привівши факт з 2014 чи 2015го року.)
Але таки зливали, бо ж мав передати своє виродське дітище під управління шойгу і герасимова.
Клементина• 24 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Я представляю ,что для нас приготовил Пригожин Будет сплошной Бахмут.
Чтобы у нас был сплошной Бахмут, нужно чтобы в рашке была сильная армия и дисциплина
А у них, по- ходу, жопа начинается, с их частными армиями
Что то ка-дырка скромно молчит))
LudaSHS• 24 июня 2023
Ответ дляКлементина
Что то ка-дырка скромно молчит))
Кажырка сказал про нож в спину
LudaSHS• 24 июня 2023
Москва https://www.facebook.com/100000615999676/posts/pfb...?
viika65• 24 июня 2023
Ответ дляlith_oops
она не матрешка, зря вы.
Teonaa• 24 июня 2023
Бля скажіть хтось чи ок все на аес???
Є ж тут хто з ЕД
чаревна• 24 июня 2023
Оопс хорошо, что вы меня блоконули, так отсеивается всякий мусор сам по себе)
Да, мой диван в Днепре стоит, если что.
MarryV• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
Ну а че? Буряты и всякие буратины подрихтованные. Вольготно себя чувствует вагнеровский криминалитет, заезжает куда хочет. Двойник чето мямлит как Леопольд.
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляVittoria66
це з одного боку. А з іншого, до них же так само й регулярна армія ставилася з початку війни. Вони ще тоді почали волати що їх прєдалі.
І як я зрозуміла, це просто російські солдати що базуються в ЛДНР, росіяни. бо кажуть що місцевих чоловіків там вже й не залишилось, їх на мясо пустили першими, наших колишніх співгромадян.