Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляlith_oops
Я думаю, його загнали у кут, не було вибору. Зливали його.
Але для нас воно найкраще, в кутку він буде зліший. ))) Може хтось когось перед смертю прибере... А може всі повбиваютсья....
куда сливали?
у него был свой план
он орал, что мало оружия, они в него впихивали, а он накапливал его для своих целей
у него был свой план
Ответ дляПтицекрыл
мне вспомнилось одно предсказание,когда тут бум на гадалок был, что война закончится внезапно, произойдет чтото неожиданное
А где все делись? Свидетели нападения белорусов каждую неделю и нового наступления рф на 7 областей, и свитедели ’ щас начнут?’
И ядерка глето затерялась, не страшно чи що.
Все июньские темы прошлого года были ужасно панические
Ответ дляEspresso_caffe
куда сливали?
у него был свой план
1 липня всі вагнеровці мали перейти на контракт до міноборони. І вже не підпорядковуватись Пригожину. Це офіційно. І це, очевидно, злив.
Ответ дляMashaizDusha
чого ні? пригожин не тупий, він би не розпочав щось що приречене заздалегідь на провал. В нього є зв´язки й він знає слабкі місця зсередини.
Останні повідомлення вселяють надію:
ПВК «Вагнера» захопила військовий аеродром у Воронезькій області за Бутурлинівкою. Тут у «Вагнера» танки Т-72Б3 і ЗРК «Панцир С1», які менш ніж годину тому збили російський військовий транспортний літак АН-24, убивши всіх солдатів на борту.
можливо, це його відео
Останні повідомлення вселяють надію:
можливо, це його відео
Возможно путя давно помер, потому банальный передел между силовиками. Никто ни под кого ложится не захотел.
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Если Пригожина посадят, он сможет подписать контракт с ЧВК ’Вагнер’
(не мое, подсмотрено в комментах у Ю.Швеца)
круговорот гуана в природе
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляMarryV
хаха) а там типу самі пуйлові двійники на чергуванні?
Ответ дляLady Shop
Чего я буду уезжать? Это большие *патриоты* ищут свое место под солнцем,но оно там где могилы твоих предков.Мои родители 3 года пережили оккупацию, уверенна можно было и выехать, но они остались на своей земле,Так случилась ,что именно за наш край богатый идут бои(война идет всегда за ресурсы),но я не предатель ,я с народом ,я тем кому нужна моя помощь.
довольно высокопарно.
Espresso_caffe• 24 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
мы очень поздравляем русню
за что боролись, на то и напоролись
Vittoria66• 24 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
Там уже пишуть Кадиров вирушає на сходку, Вагнєра бити.
А за інфою Осєчкіна, ніби то з Луганська й Донецька йде підмога вагнерам.
Мені поки подобається сюжетна лінія цього бойовика. Але треба кровіщі.
Осечкин богато різних своїх сподівань видає за правду. Диряві не перейдуть як раз на бік вагнерівців, так як останні їх за людей не рахують. Є купа свідчень про відношення вагнерівців до бойовиків з квазі республік.
НамСвоюРобити• 24 июня 2023
Ответ дляEspresso_caffe
куда сливали?
у него был свой план
Доречі, про такий розвиток подій гіркін писав, привівши факт з 2014 чи 2015го року.)
Але таки зливали, бо ж мав передати своє виродське дітище під управління шойгу і герасимова.
Клементина• 24 июня 2023
Ответ дляLady Shop
Я представляю ,что для нас приготовил Пригожин
Будет сплошной Бахмут.
Чтобы у нас был сплошной Бахмут, нужно чтобы в рашке была сильная армия и дисциплина
А у них, по- ходу, жопа начинается, с их частными армиями
Что то ка-дырка скромно молчит))
MashaizDusha• 24 июня 2023
Ответ дляVittoria66
це з одного боку. А з іншого, до них же так само й регулярна армія ставилася з початку війни. Вони ще тоді почали волати що їх прєдалі.
І як я зрозуміла, це просто російські солдати що базуються в ЛДНР, росіяни. бо кажуть що місцевих чоловіків там вже й не залишилось, їх на мясо пустили першими, наших колишніх співгромадян.