ПироженкА• 24 июня 2023
Досвід з викиднем
Після викидня лікар зробив узд і сказав чекати на наст менструацію. ( типу все вийшло, але якісь згустки вийдуть з менструацією). Питання ось в чому: чи вони реально вийдуть самі ( може в кого таке було?) І які будуть подальші дії, обстеження?
Може хтось подібне пережив і знову завагітнів )
Бо в мене руки опускаються…
Дуже хочу дитинку🙏
Бо в мене руки опускаються…
Дуже хочу дитинку🙏
ПироженкА
• 24 июня 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
У вас ще буде дитина, скільки вам років?
29 років, це була 1а вагітність(
Сколько_мне_лет?• 24 июня 2023
А строк який? Ви на облік ставали? Я завагітніла в 30) лежала як ’старородяща’ між дівчатами 19-21 рочків)) почувалася бабцею))
ПироженкА
• 24 июня 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
11 тижнів, на облік якраз стала, але скринінг не встигла зробити
ПироженкА
• 24 июня 2023
Ответ дляSo_so
Вы сделали генетический анализ абортуса?
В поліклініці сказали що зроблять тільки пато гістологію, не дуже тямлю шо то
Сколько_мне_лет?• 24 июня 2023
Ответ дляПироженкА
на збереженні я пролежала на другому місяці и з 6 по 8й місяці, потім в охматдиті ще 1,5 місяці загалом, на початку строку лікарі мені розповідали, що природа не дурна і позбавляється того, що не було б життєздатним. І добре, коли це не виявляється тільки після родів.. в чомусь я з ними згідна.
Місячне Сяйво• 24 июня 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Коли це було??? За царя гороха? Дочці 23- народила аж одна подруга.
Місячне Сяйво• 24 июня 2023
Автор, в мене був викидень 5-6 тижнів перша вагітність. Добре,що був знайомий гінеколог,що розказав,що зривається з різних причин кожна 4 вагітність, бо полікувати та зберігати за великі гроші охочих заробити було багато. Наступну вагітність виносила без збереження і без проблем народила. Взнайте,які аналізи здати, але не пийте нічого зайвого
Сколько_мне_лет?• 24 июня 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
среди моих подруг я тоже первая) сыну 15)
Ждун с Нибиру• 24 июня 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене було протилежне) лежала в 2010 на збереженні в 2му пологовому. Мені було 19, зі мною в палаті було ще 4 жінки від 28 до 35 років)
Скорая помощь• 24 июня 2023
Вийшов згусток з місячними в мене.Контрольне узд потім.Відновлення організму мінімум 6 місяців і любіться потім на здоров‘я
Ответ дляМісячне Сяйво
А тепер буде ще більше викиднів, після експериментальних ковідних вакцин.
То навіть не вакцини, а експерементальні препарати. Це не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Добра всем!• 24 июня 2023
Замершая беременность была на сроке 5-6 недель, узнала в 11-13 недель. Точно уже не помню. Чистки не было, все вышло. На узи врач подтвердил, что всё чисто. Беременеть можно через полгода. Так и случилось. Родила, потом еще через 2 года родила второго.
Царівна Жабка• 24 июня 2023
Замершая в 6-7 недель. Первые 3 месяца предохранялись, ещё через 3 месяца наступила беременность.
Прошла легко без токсикоза, угроз и т.п. Роды тоже прошли отлично.
П.с. родила 2 года назад в 36 лет первого ребёнка, никто про возраст ни разу не сказал, в роддоме каждая вторая была +- моего возраста.
ПироженкА
• 25 июня 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Ви не боялись, маючи такий досвід? Виявили чого так сталось?