Teonaa• 24 июня 2023

Я не розумію про дибіла того

Сьогодні увесь день падають вертольоти. Чиї? Ким збиваються? Хто зараз з ким воює?
Вагнер УВЕСЬ поїхав на розборки? Тоді що приблизно на фронті ? Армія рф ж окрім вагнера існує? Тобто ЗСУ з ними зараз воюють. Вагнер хз що. Поясніть
І що він буде робити в москві? Ну не зайде ж він і не почне з танків шмалять? А що тоді він зібрався робити? Чи його блокуватимуть війська рф/фсб чи хто там, а він буде прорив робити собі танками, по воєнному?
Я просто якось не можу зорієнтуватися
Пн у них об‘явлено вихідним днем .буде ком.година
sportivni-tovari.in.ua• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
В сенсі не моє? Трохи ввічливіше, будь ласка
ну взагалі то ви самі себе так назвали ’Мені б по простому, для дибілів’
trikota• 24 июня 2023
Ответ дляchueva.a
Та уже Фсё, конец революции. А так хорошо всё начиналось 🤷
Не конец.
Пригожин пише, що перемовини пройшли без успіхів
Бавовна TБ
lilu1990• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Уже птшуть що він зупиняється
Да пишут что останавливается. Но кто сказал что Пригожин не многоходовочник уровня царя всея Руси?))
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляsportivni-tovari.in.ua
Взагалі-то самоіронія свідчить про інтелект
Як і гумор, наприклад
То ж питання вже до Вас
алергирина• 24 июня 2023
Veronikca• 24 июня 2023
Ответ дляchueva.a
Пригожин сказал, что переговоры неудачные и цирк продолжится. Так что не конец.
Lena-Lena12• 24 июня 2023
Мені все одно, що там в них. Їм вірити не можна, знов якісь схеми. Я навіть карту воронежа відкрила, подивитися, що й де. Але враховуючи, що ракетні удари від них по нашій території продовжуються, не радію. Вважаю, що там них якась постановка. Була б щаслива, якби вони забралися геть з нашої землі. По ситуації - купа багатих та заможних і, на жаль, гарно озброєних дідів ділять гроші та владу. Ну таке:-( для перевороту замало двіжу:-(
Oks_kis• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
Та все уже
Колоны разворачиваться обратно)
Veronikca• 24 июня 2023
Ответ дляOks_kis
Та все уже
Колоны разворачиваться обратно)
Ну значит - Пригожин - всё. Убьют его скоро.
Ажурная мышь• 24 июня 2023
Ответ дляchueva.a
С хер@ ли это конец?))
Ажурная мышь• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Почитайте нову новину !!
Пздц!?
И читаю, и смотрю.
Oks_kis• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
Я тоже думаю, что скоро грохнут его
chueva.a• 24 июня 2023
Ответ дляtrikota
Не конец.
Бавовна TБ
Та дай Бог, смотрим дальше, значит😏
chueva.a• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
Дай Бог, дай Бог, наблюдаем дальше 👌
Ksu160576• 24 июня 2023
Ответ дляFeel good
путлер не може визнати, що вони не утримають Бахмут і Токмак. Вирішили знайти цапа-відбувайла. Одна з версій.
утримують, там не Вагнер зараз
trikota• 24 июня 2023
Ksu160576• 24 июня 2023
Ответ дляVeronikca
гиркин живий і досі