tarveldy• 25 июня 2023

А ви помітили як

Іпсошніци намагаються всіх переконати, що нічого такого не сталося ))))
Цікаво що попохоботи ще мовчать
ПС: не путати порохоботів з тими у кого опозиційні погляди що до діючої влади і все таке
Like-995b• 25 июня 2023
Мне вот интересно представители этих меньшинств они работают за деньги, идейные или просто неумные?
Николь1986• 25 июня 2023
А что случилось? Война закончилась? Не вижу. Нас снова поимели, вижу.
ksusha1155• 25 июня 2023
Після того як пуйло в труси наклав про ’нож в спину’ очевидно, що сталося щось дуже серйозне, але ще нам не зрозуміле..
Like-995b• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
А вы ожидали что закончится после вчерашних событий? Я когда это читаю и слышу еще больше вопросов к людям с такой позицией
Kot_v_meshke• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
В смысле - нас? Рашка поимела рашку.
sunholder• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Поімєлі путю в усі дирки і опустили на весь світ
Dani777• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
А Вы (мы) тут причем?!
Кузякин• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Кто именно вам поимел?
GaleTTa• 25 июня 2023
Так извините, по-моему расстроились все((
Понятное дело, что ещё остаётся, как обнаружение хоть каких-то плюсов
LudaSHS• 25 июня 2023
Очень интересная риторика
Столько событии и важных в глобальном смысле, но разочарованные это раз.
Второе - ’ мне не больно -курица довольна’
Обвал акций путина на глобальной бирже так режет
чаревна• 25 июня 2023
У меня была надежда, что в раше что то произойдёт, что повлияет на ход войны в нашу пользу. Пока это не произошло.
Как бы у нас ничего не поменялось, воюем дальше, избавляем землю от кацапов.
По новостям птшут вагнер держит аэропорт в ростове под своим контролем, кадыровцы под москвой. Такие у них договорняки, что не доверяют друг другу. Только через пару дней письков, там что то должен подписать.
Ложечка нашлась, а осадок остался. Думаю прежних отношений, между ними не будет.
sunholder• 25 июня 2023
Вчергове переконались, що:
-між словами та діями пуйла велика прірва,
-пересічні кацапи тупі як валянки і навіть не відрізняють гвалтівників-вбивць від військових,
-дорога на Москву відкрита, бєрі-нєхачу

А головне - від погроз ’сурово покарать’ бунтівників до ’все їм пробачити’ минуло близько 8 годин)
Ирина-bbd0• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Николь.ну я понимаю Ваши истерики в хвилювалочках.но за сутки Вы прошлись уже по 10 раз во всех темах с плачем ярославны одинаковым. Не надоело? Чего добиваетесь?
чир• 25 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
История как-бы еще не закончена. Пригожин сейчас неизвестно где, контракты вагнеровцы пока не подписывают.
LudaSHS• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Это вчера и не для вас делалось.
Ни для николь с Киева и Люды с голосиева.
Нельзя так вечно выводы делать, не касаться глобального.
Все взоры были на реакцию путина, а он испугался повара хот догов. Купил. Звонил президентам
Искал выход
Это очень много значит - путин прогнулся под людей с тюрем, зеков. Тот что никогда не договаривался, лупил Норд ост, взрывал Беслан
Это новый путин и мир это увидел.
Ее знаю поймете ли вы о чем я. Ну да ладно
автор tarveldy • 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Вас особисто? Інформаційна гігієна і ніхто вас імєть не буде
автор tarveldy • 25 июня 2023
Ответ дляksusha1155
Ну і хай, вода камінь точить
автор tarveldy • 25 июня 2023
Ответ дляLike-995b
І що контрнаступ = перемога
Like-995b• 25 июня 2023
Ответ дляtarveldy
І що контрнаступ = перемога
Ну детский сад …
автор tarveldy • 25 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Ну нічого, кацапи як завжди , в них все абсолютно так, починають гарно і з пафосом, потім всрались і тіпа все так і задумувалось
Wendy Rhoades• 25 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
кто вас имел?)
автор tarveldy • 25 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Очень интересная риторика
Куріца довольна це от прям в точку
Пенсіонер• 25 июня 2023
Багато слів.

🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸🥸

Громадяни, а чому ви передчасно радієте?

Розумію, що кожен хоче, як краще, але благими намірами вистелений шлях в пекло.

Всю дорогу наша група розуміла, що володимир путін-хуйло - ублюдочний, але не найгірший варіант;
дідусеві страшно вмирати, в дідуся палац, дідусю хочеться карти малювати, дідусь ображений на світ, але він не вміє в мережево-центричну війну.

Дідусь поліз з 200 к армії туди, де треба по-хорошому 3-4 мільйони піхоти+спецслужбістів.
Взагалі, заходити з війною в Країну, де сильні партизанські традиції - це гибле діло. Згадайте лише Афганістан чи В’єтнам.
Коротше, дєдушка-долбойоб.

До сьогодення : щось змусило сили, що грають з лисим ресторатором йти ва-банк саме зараз.

ГРУ вступає в жорстке протистояння з МО рф.

Якщо в них вийде, то київським тємщикам з сокару доведеться знову змотувати манатки й тікати на Захід Неньки.
Тільки вже черг під військоматами, як в лютому 2022 не буде.
Пасіонарії, на жаль, мають властивість закінчуватися.

Група імені німецького композитора - вороги та військові злочинці, але треба дивитися правді в очі - крові вони нам попили немало й можуть ще накоїти лиха.
Вагнер, Ратибор, Лотос та інші - вмотивовані й високопрофесійні командири, які вміють аналізувати наш досвід та застосовують нестандартні військові рішення.
Вони знають, що кадри вирішують все.
Вони розуміють, що совковий генерал є менш пріоритетною ціллю, ніж високохаризматичний та вмотивований професіонал-доброволець, як наприклад, Герой Української Нації - Дмитро Іванович Коцюбайло. Легендарний «Да Вінчі» тримав залізну дисципліну в своїх рядах і навряд чи б зрадів відеоряду, де його бійці куражаться в ресторанах з блядями та комерсами-уклоністами.

В рядах підарської армії є велика кількість прихильників вагнерів і нехай Дух Одвічної Стихії нас вбереже від того, щоб колишньому зеку, а нині ресторатору та успішному бізнесмену в руки потрапила ядерна триада.
Це вже не кажучи про те, що вся армія рф може отримати достатню кількість живої сили, штурмової підготовки та снарядів для знищення наших міст.(не забувайте, що ми все ще не можемо дістати заводи ВПК, що знаходяться за Уралом)

Громадяни, рефлексуйте. Думайте над минулим.
Петра 3 вбили гвардійці - на трон зайшла Катерина 2. Типу європейка та лібералка того часу. Листувалася з Дідро та Вольтером - зжерла Польщу та згубила Січ.
Вдавили Павла 1 - влада перейшла до Александра 1, що став жандармом Європи.
Ба, навіть, царат впав, Ленін підписав Брестський мир, війну програли, а через 2 роки - більшовики стояли на Віслі.

московія - така темна матерія, що часто буває вразливою, але сука, має великий спротив до знищення і часто віднаходить точку зборки.

Тому досить сподіватися на божественне спасіння - тренуйтеся, будьте готові воювати, допомагайте воїнам, щоб не доводилося тікати до родичів у Львів.

Війна триває.

Найцікавіше попереду.
автор tarveldy • 25 июня 2023
Ответ длячаревна
Є, але ж то раша , пілотна серія, всім сподобалось, чекаєм перший сезон, думаю їх буде 6
kuskus• 25 июня 2023
Ответ дляКузякин
Кто именно вам поимел?
Порохоботи?….
Man-Gust• 25 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
В смысле - нас? Рашка поимела рашку.
Вы это серьёзно? Как по мне, это для нас вчерашний вечер был огромным разочарованием и обломом. Только размечтались с попкорном, но оказалось, что связка путин-лукашенко снова всех переиграли. Вагнеровцы подписывают контракт с армией, кто не хочет - линяет в беларусь. И нам ой как улыбается за 100 км банду этих отморозков иметь.
kuskus• 25 июня 2023
Ответ длячир
Я пригожина не розумію, він або лох останній, або має бути якась глобальна мета…
Николь1986• 25 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
В смысле - нас? Рашка поимела рашку.
И?
Николь1986• 25 июня 2023
Ответ дляsunholder
И?
Man-Gust• 25 июня 2023
Ответ дляkuskus
Поймавший звезду псих с птср, вот кто он