Пригожіним і його виходками
Elina Zorina• 24 июня 2023
Ілон Маск робив меми, короче всі посміялись і пора розходитись - кіна не буде🙁
Ответ дляElina Zorina
Я дуже розчарована. У мене був надскладний день, запара на запарі. Але я ж краєм вуха бачила що відбувається. Краєм ока)
І я мріяла, що я зараз каааак засяду, каааааак прочитаю всі комменти кругом і всі теми. А тепер і читать не хочу. Я просто поникла(