Мэри Попкинс• 25 июня 2023
Скажіть, що купувати з валюти. Долар дешевший, а євро росте.
Скажіть, що купувати з валюти. Долар дешевший, а євро росте. На яку валюту зробити ставку, для придбання квартири в майбутньому.
Мэри Попкинс
• 25 июня 2023
Ответ дляЛеді Душка
Скільки треба тисяч взяти?
Це ви про юані питпєте. Чи...?
Пожарник• 25 июня 2023
В якій країні маєте купляти квартиру?
В Україні не раджу
В мене гроші поки ’в чулок’, сама на заробітках на заході.
Банкам не довіряю. Було 50 гривень на Приватбанку, і то зняла
В Україні не раджу
Щебетушка• 25 июня 2023
Ответ дляХочу барабульки
Юань, если на будущее
Нихрена. В майбутньосу на арену війни вийде Китай
Мэри Попкинс
• 25 июня 2023
Ответ дляПожарник
В якій країні маєте купляти квартиру?
В Україні не раджу
Якраз в України!!! За кордоном, навіть незнаю Польща може бути! Але тільки в Україні, діти тут ростуть, і пропонувала доньці поїхати до польші побути у тьоті місяць, то донька сказала, що їй там робити, може ще через те, що вона підліток
Пожарник• 25 июня 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Навіщо купляти квартиру, яку можуть розбомбити?
Поділіть кілька мільйонів квартир на кількість квартир, які знищуються щоденно (штук 50 запросто буває, а при штурмі Бахмута і т.п.бувало й сотні). А пошкоджених сотні!
І отримаєте інформація, що можливість пошкодження вашої велика.
Більше того, достатньо однієї сильно пошкодженої квартири в будинку, щоб він міг виявитись аварійним і непридатним до проживання або придатним лише до якогось поверху