Луноходик_Ик• 26 июня 2023
Проблеми зі сном
Дівчата, порадьте будь ласка, що можна попити, щоб краще спати?
З початку війни проблеми зі сном. То через тривоги не спала, то просто серед ночі прокидалась і пару годин не спала, зранку варена була.
Виїхала з України вже як півроку, сон трохи налагодився, але навіть невеличкий стрес провокує проблеми. То прокидаюсь о 6й ранку кілька днів, то вночі знову прокидаюсь
Може є щось, що вам допомогло? Дуже дякую!
Луноходик_Ик
• 26 июня 2023
Ответ дляВредняжка
Пробуйте с малого, магний попить курсом
Пила, как то эффекта не было или незначительный
Вредняжка• 26 июня 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Медотонин