Люблю ВалЄру• 26 июня 2023
ротовірус у дорослого
Чи може ротовірус бути без тошноти?
2 дні (різкий початок - як грип) температура 38-39,
3й день почались болі живота (як схватки, схожі на коліку. живіт м´який), темпа вже 37-38.
4й день почався пронос, поки зранку темпа 37.
Це може бути ротовірус? дома поки всі здорові.
Почала пити омепразол, креон, еспумізан, вугілля (купила ще ентерол).
Тошноти нема, але їсти не хочеться.
Це може бути ротовірус?
В лікаря була в суботу, та сказала якщо почнеться пронос/рвота не критична - лікуватись дома. щось критичне - в лікарню. Так не хочу в лікарню, бо зараз промурижать і зонд глотати, і колоноскопію. а це може бути вірус.
Цікавить чи може бути така картина на ротовірус,що нема тошноти, а пронос аж на 4й день.
P.S. Апендицит уже вирізаний
Тошноти нема, але їсти не хочеться.
Це може бути ротовірус?
P.S. Апендицит уже вирізаний
Аноним_• 26 июня 2023
В мене теж тиждень назад було схоже, спочатку дитина захворіла а потім я, схоже на вірус і такі ж симптоми. Пила те що ви і плюс ношпу коли спазми були, потім якось плавно пройшло. Перехворіли лише ми вдвох по черзі. Але я просто ділюсь досвідом, якщо почуватиметесь не дуже, то краще ідіть в лікарню.
Просто каралева• 26 июня 2023
Ротавирус у взрослых имеет очень разную картину, в зависимости от общего иммунитета и состояния ЖКТ. Кто-то обходится одной тошнотой пару дней, у кого-то - полный букет на неделю.
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляАноним_
просто розуміти б, коли іти в лікарню. бо дуже не хочеться колоноскопію і зонд глотати.. а тут точно заставлять (я закордоном). такого що я не хочу - нема
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
але дивно, що родина, що живе зі мною - всі здорові.
і дитина теж
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляАноним_
а через скільки захворіли Ви після дитини?
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляАноним_
і підкажіть ще, що Ви пили на кишечник
Гигиенишвили• 26 июня 2023
А ротовирус без темп бывает, болели тоже по очереди. Начало прдташнивать, потом рвота, часто и сильно, прямо желчью. Ничего выпить нельзя, ни воду ни лекарство, потом часа через 1-2 чут легче заснула и все прошло. Отравление?
Просто каралева• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
і дитина теж
Мы пару месяцев назад переболели, кто как. А у мужа всё было нормально
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляГигиенишвили
та отравлення точно ні.
бо перші 2 дні живіт не болів, а лише була темпа 39, і страшенно все виламувало - гірше ніж на грип.
я думала спочатку, може якась екстрена хірургія - і поїхала в чергову лікарню. там відправили додому.
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляГигиенишвили
почалося так різко, мене скосило за пів години.
навіть коли був Грип А - я так не мучилась
Гигиенишвили• 26 июня 2023
Резко тоже началось, наверное у нас все таки отравление. Энтересгель, энтерол (диарея), отпаивать рео или вода. Выздоравливайте.
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляГигиенишвили
дякую!
Ви теж виздоровлюйте пошвидше
Полуничка• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
В лікарню з ротовірусом дорослі потрапляють якщо є критичне обезвоження. Це точно знаю. Тобто ви фізично не можете іти і ситуація СОС. Раніше ви самостійно можете себе підняти.
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляПолуничка
та я просто не знаю насправді що в мене.
якби знати 100% що це ротовірус - я б мабуть не переживала.
а може це запалення чогось
Полуничка• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а може це запалення чогось
Запалення чого? Ви ж до лікаря ходили, особливого стану не відмітили.
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляПолуничка
ходила практично в перший день, і це не гастроентеролог був, а черговий лікар (ще й закордоном). вона сказала чекати типу може щось ’вилізе’)
Гигиенишвили• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
дякую!
Ви теж виздоровлюйте пошвидше
Дякую, вже поправились
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляПолуничка
ну може панкреатит чи холецистит.. чи з кишечником щось хз
але не знаю чи давало б таку високу темпу
я себе заспокоюю тим, що якби це було запалення, то темпа б не падала (зараз в мене 37, коли в перші 2 дні вранці було 38)
Полуничка• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
То чекайте. Ротовірус не лікує гастроентеролог. Я, правда, не розумію чому у вас великий набір таблеток для шлунку, якщо то просто ротовірус. Це ви собі самостійно назначили? Сходіть ще раз до лікаря, якщо сумніви є.
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляПолуничка
так, піду сьогодні до сімейного.
в мене періодично буває таке, що ’здає’ шлунок (пронос, болі живота пару годин - то я себе так і лікую, в мене з дитинства панкреатити, жовчі застої, кишечник зболений - але щоб 39 такого не було, і завжди починалось з болів, температура до 38 виникала в процесі).
а тут відчуття перші 2 дні просто як грип.
Але якби вірус, то захворіли б домашні, дитина
Аноним_• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Через 2 дні
Полуничка• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не дає перелічене таку температуру. Ви б відчували трохи інше.
Скоріш за все, може бути один із ентеровірусів, або якась кишківний вірус (теж варіантів багато). Є і форма ковід з сильним проносом та рвотою.
Полуничка• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
так, піду сьогодні до сімейного.
Говорила мені гастроентеролог, що омепразолом часто лікуватися не можна. Не завжди домашні будуть з вами хворіти. Можливо безсимптомного у них проходить, а у вас що слабкіше, те й болить.
Аноним_• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
і підкажіть ще, що Ви пили на кишечник
Я до речі спочатку подумала що це отруєння харчове, схожі симптоми, тому пила вугілля і ще дома був каолін. І два дні практично не їла нічого не хотілось і не могла, лише чай і тверде печиво і воду, на третій день після цього стало значно легше, практично пройшло . І ще відчувала страшенний головний біль вранці і вдень як наче з похмілля якогось
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляПолуничка
ковід в мене був в числі перших, то такої високої темпи не давав.
як згадаю, на 2 місяці ізолювалась від всіх, дитину батькам, бо я захворіла взагалі в перший місяць. пройшло як звичайне орз, а аналіз позитивний тримався 2 місяці.
Тут за кордоном взагалі на ковід на зважають. лікар якось як була в неї сказала зробити тест на ковід, сама без маски і сказала, що ковід - звичайне орз
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляАноним_
о так, 3 дні дуже боліла голова
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляАноним_
цікаво, хіба може ротовірус бути без рвоти і без проносу сильного...
Полуничка• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так і є, звичайний вірус. Якось донька принесла саме такий тяжкий, я лежала трупом і сильною рвотою. За 2 доби у нас було 3 швидких. Без температури, але чіпляло сильно шлунок та кишківник. Ось півтора тижні назад син вхопив якийсь ентеровірус, але без рвоти та проносу. Виліз стоматит. Температура була висока. Ніхто більше не захворів, але 5 діб температурив і ясна були майже чорні. Лікування теж особливого нема, тільки перечекати.
Люблю ВалЄру
• 26 июня 2023
Ответ дляПолуничка
дякую. я теж думаю ще днів 2 перечекати. якщо не стане легше - тоді вже в лікарню
Полуничка• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви пийте багато. Їжа не так важлива, як рідина. В аптеках мають бути готові розчини.