Девальвация• 26 июня 2023
Де продати дитячі книги?
Підкажіть якісь групи у Фейсбук, чи Інстаграм, де можна виставити на продаж нову дитячу літературу. Я є в декількох групах, але там торгівля заборонена. Я їду з міста, і треба швидко збути залишки за собівартістю, часу залишилося мало, на olx зараз тихо.
СережкинаЯ• 26 июня 2023
За собівартістю? Так хіба комусь таке буде цікаво,якщо можна піти до магазину, та купити
Девальвация
• 26 июня 2023
Ответ дляПечальки.нет
Сейчас везде тихо....
Я розумію, що не сезон торгівлі, є надія що відгукнуться на ціну.
Девальвация
• 26 июня 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Цікаво, бо вийде дешевше. Мене точки продажу цікавлять.
Папобус• 26 июня 2023
ребенок много читает, покупаю много на ОЛХ или новые напрямую с издательств, так что поставьте цену ниже, потому что покупатель ищет выгоду+доставка
СережкинаЯ• 26 июня 2023
Ответ дляДевальвация
А точкам продажу навіщо, в них є свої постачальники, тим більш торгівля зараз мертва майже
Девальвация
• 26 июня 2023
Ответ дляПапобус
Уже поставила.
Девальвация
• 26 июня 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Не фізичні точки, а саме групи цікавлять. Може хто підкаже. Піду сама шукати, може щось підтягнев пошуку.
Печальки.нет• 26 июня 2023
Ответ дляДевальвация
В последнее время везде тихо с продажами
Девальвация
• 26 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Олх та книжкова барахолка фейсбук
О, супер, таку групу я і шукала!!! Дякую!
Девальвация
• 26 июня 2023
Ответ дляYull
А киньте в лс ссылку, что у вас и почём.
Вот группы фб
Дуже вдячна вам за посилання! Отакі групи я і шукаю.