Кручу хвости• 26 июня 2023
Во сколько месяцев нужен такой коврик?
Подскажите такой коврик он с какого месяца уже нужен? И та штучка с рыбками как вообще называется? Интересно было вашим деткам?
Танцепесенная• 26 июня 2023
Як тільки дитина почне впевненно лежати на животі і тримати голову. Місяців з двух
personality• 26 июня 2023
Моїй ті всі коврики взагалі до лампочки. Був такий і тінілав. Пакетиком бавилась 😂
Губной рояль• 26 июня 2023
Не особенно он нужен. У моей дочки был развивающий коврик с дугами и такой музыкальной панелью, бьешь ручками, и звуки разные издает. С 3-6 мес клали, она уползала с него и не интересовалась.
Так вот, мы коврик продали, а панель забыли. Она ее нашла аж в 1,5 года и поиграла пару раз. А потом снова не интересно.
Котомафия• 26 июня 2023
У нас был именно такой водный. Ребенку очень нравилось рассматривать и было интересно лежать на животе из-за него. Думаю благодаря этому он рано освоил четвереньки, т.к мог долго лежать на животе и тренироваться
В общем я советую 👍
Почемучка• 26 июня 2023
Якщо Ви про той коврик на чкому лежить дитина, то почали користуватися десь з двох місяців. Ви ж не будете класти дитину на холодну підлогу? З двох місяців малий проводив на ньому багато часу. Потім коврик перекочував на дачу, де ми знаходимося літом. Зараз сину 2,7. Користуємось ковриком і дотепер. Водяний матрасик з рибками не купувала, бо прочитала негативні відгуки про його якість.
Задираю носа• 26 июня 2023
У нас такий десь з півроку. Хз на шо тут жаліються дамочки і кого він мав «заінтєрєсовать», у нас це просто коврик, по підлога плитка, коврів вдома не маємо і не збираємось ці пилезбірники стелити, тому такий варіант ідеально підійшов.
Потішаюся• 26 июня 2023
Хороший килимок, він потрібен дитині з 6 місяців, коли дитина вже починає повзати пластуном, моєму зараз 3 роки і досі на коврику грається і не збираємося поки що нікуди його забирати.
У мене точнісінько такий самий як на фото.
Я про коврик на якому дитина лежить.
Твоя космішна• 26 июня 2023
Зараз дитинці 6 місяців. Купили килимок на підлогу і такий водяний. Вона майже весь час проводить на ньому лежачи на животі, водяний теж подобається і сама грається і можна відволікти, коли потрібно побовтавши воду.