Кіна не буде• Изменено сегодня в 11:49
Представьте - вам завтра дают паспорт этой страны
Но только одной. Не нужно ничего - сдавать язык, историю, документы бегать собирать, ПМЖ получать. Вы получаете паспорт и въезжаете в страну, как гражданка.
Какой вы бы с радостью взяли?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Канада
США
Германия
Австралия
Швейцария
Англия
Свой вариант в комментариях
Ответ дляПушап Мі мі
Я в таком случае буду въезжать как первое поколение эмигрантов в семье. Это жопа при любом паспорте. И никто не даст лишиться украинского гражданства, что тоже не решает проблемы, например, мужчин. Все уже пожили, поглядели на жизнь не глазами туриста. Дома лучше.
Но если принципиально что-то выбрать и переезд всей семьей, то я бы уже меняла континент. Австралия. Подальше от всей этой европейской дичи.
Австралия?! Где пауки с ладонь и змеи вечно в дом заползают?
Хтомолодець? Я!• сегодня в 14:11
Ответ дляКіна не буде
От я і кажу, що я там не була, тому про країну судити не можу. Теж це памʼятаю з тренінгів - що підлеглий буде рахувати мух - аби не піти раніше боса, це додає стресу, сильне ментальне навантаження - і звідси високий рівень самогубств. Директорка неприємно вразила - я звикла до американців C-level - у, які говорять з тобою, як друзі, на рівних. Вона навпаки - максимально демонструвала своє “положення“, говорила дуже зверхньо. Але про країну чула багато хорошого і про пересічних людей також.
Цікаві спостереження, у тому числі про американців. Я викладачів-американців бачила, як співробітників їх не знаю. От США мені не зайде точно, там жорсткі умови праці і життя, як на мене
Хтомолодець? Я!• сегодня в 14:13
Ответ дляАмбасадор щастя
Почему? Тут сколько пишут, что без паспорта на ТОТ продать ничего не могут, та даже элементарно заехать туда.
Об этом же не подумали, сразу зраду увидели )
У мене близькі родичі продали 2 квартири на ТОТ, Луганська область, у 2023 і 2024. Без паспорта РФ. Тому щось не сходиться
Хтомолодець? Я!• сегодня в 14:19
Ответ дляДайте подуться
Чому у голові? У відношенні до мене
Я теж як ви не можу нормально існувати в нерідних краях. Поділюся спостереженням, що є люди, котрим дійсно ніби все одно, де жити: вони всюди знаходять рідну діаспору (я ще дивуюсь: який сенс виїздити, якщо оточення все одно українське?) і нормально себе почувають, ні слова не проронивши до місцевих за енну кількість місяців або років життя в чужій країні. Мову теж часто знають погано, прямо дуже погано, але їх не парить. От реально. Жартують собі про мову жестів якусь, типу так їх всі розуміють все одно. Для мене це інший вимір
Дайте подуться• сегодня в 14:22
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я знаю пару родин, штунди, виїхали всім кланом, там вся їх рідня, пастор, всі українці, вони, як виїхали в тих халатах і тапочках велюрових, так там і тусуються, фоточки виставляють, мову ніхто не вчить, діти тільки. А нащо їм, вони ходять в гості до рідні, в церкві українською, жінки народжують щороку, чоловіки працюють у таких само українців, які виїхали раніше, от виїхало їх пів села, заселились так само і живуть собі люди, а я ящо виїду, то мої всі тут, я з розуму на чужині зійду
Амбасадор щастя• сегодня в 14:22
Ответ дляХтомолодець? Я!
За 23 еще поверю, за 24-й уже нет. Это у вас что-то не сходится. Ну или родственники не все вам рассказали
Мурзилка• сегодня в 14:26
Никуда не поеду
Надеюсь что через 4 года получу паспорт Франции.
Манала я переезды в 45+
Пока только язык загвоздка.
Всем остальным критериям я уже соответствую
Манала я переезды в 45+
Пока только язык загвоздка.
Хтомолодець? Я!• сегодня в 14:26
Ответ дляДайте подуться
Релігійні громади міцно тримаються за внутрішні зв´язки, конкретно цей випадок можу зрозуміти. У віруючих специфічний світогляд, вони з богом, і їм всюди норм. Більше дивує, коли не інтегруються (і навіть не намагаються) звичайні люди з більш типовим мисленням. Ставлення місцевих їм до одного місця. Я себе п´ятим колесом відчувала закордоном під час навчання, бо розуміла, що для мене вихід тільки повністю відмовитися від українства і вдавати з себе місцеву до кінця життя. А це важко
Ну шо не так?• сегодня в 14:38
Ответ дляДайте подуться
Чому у голові? У відношенні до мене
А как это проявляется ? Я не замечала . Но тут половина иностранцев, поэтому вообще не акцентирую внимание общаюсь с немцами или иностранцами. Но никакого отрицательного отношения не встречала за всё время.
Ну шо не так?• сегодня в 14:40
Ответ дляДайте подуться
Ким ви працюєте?
На предприятии, производство оптоволокна.
Треба ось так• сегодня в 14:53
Ответ дляКіна не буде
Знаю я одну такую, но вам она не понравится.
Таких стран полно, практически все которые входили в состав СССР. Я имею ввиду где гос.язык возможно и есть, но на улицах почти все общаются на русском. В паре таких была, Молдова и Казахстан
Аристократка-тунеядка• сегодня в 14:53
Работаю на норвежский паспорт, надеюсь получу, впринципе его бы и хотела. Мне вообще нравиться очень Скандинавия.
Нога на ногу• сегодня в 15:00
Ответ дляКіна не буде
Чому? Я мало що про НЗ знаю, цікаво.
Познакомьтесь с их парламентом:
Тишком_нишком• сегодня в 15:09
Ответ дляХтомолодець? Я!
Треба тоді в Німеччину, там на роботі ніхто не напружується
Khmelnichanka• сегодня в 15:10
Дітям взяла б громадянство Німеччини, а собі - Італії чи Хорватії.
Це якщо в Єропі.
Ну, або десь на іншому континенті )))))
Це якщо в Єропі.
Ну, або десь на іншому континенті )))))
Мурзилка• сегодня в 15:13
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не знаю как сейчас, а когда я там была в начале 90-х, то даже замужество и дети не давали никаких привилегий и что-то более 10 лет проживания надо было. Или 20
Дайте подуться• сегодня в 15:23
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви абсолютно праві
Яжбоматусяблін• сегодня в 15:33
Ответ дляНакладні мюслі
Меня бы и Молдови устроил, отец молдованин, но по новым правилам надо сдавать румынский язык теперь..
Там тоже война будет?
Пасти Ла• сегодня в 18:07
вот реально так сложно написать страну?
понятно что все с украинским гражданством, никто же не сказал отказываться. Какое ЕЩЁ?
Розвідка Маші• сегодня в 18:36
волосатое стекло• сегодня в 18:53
Насправді ніякий. Любий паспорт так би і залишився в шухляді в Україні.
волосатое стекло• сегодня в 18:57
Ответ дляАмбасадор щастя
В мене декілька квартир залишилось в Донецьку. Ніколи би навіть не доторкнулась до того говно паспорту.
Амбасадор щастя• сегодня в 19:16
Ответ дляволосатое стекло
Мы вами гордимся
Топтунша• сегодня в 19:27
Ответ дляНога на ногу
Познакомьтесь с их парламентом:
Ну і ? Маорі там корінні народи, а не європейці чи азіати.
Українцям би не завадило в них повчитись гордитись своїм корінням і передавати наступним поколінням, включаючи мову.
Тоска в носках• сегодня в 19:31
Получила гражданство европейской без никакого пмж и экзаменов по истории, знание языка нужно всего А2
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ дляТоска в носках
По корням? Какая страна?
Борець за гаманець• 2 часа назад
Ответ дляДівка в намисті
Мене паспорт України повністю задовільняє
От би ще влада в Україні була АРМОВІРА, а не зелене шапіто з 2019 року.
Дівка в намисті• 2 часа назад
Ответ дляБорець за гаманець
Ну що вибрали, те маєте