Гостра на язик• 26 июня 2023
Раціон родини
Є чатік де ми спілкуємося з друзями/приятелями.
Коли розмова заходить про їжу та похудання то з мене кепкують що не треба на мене зважати бо "ти все одно нічого не їсишь".
Постійно тицяють що я мало їм, то в мене вже агрессія просинається.
І шпиняють мене, а самі нахвалюють як вони люблять пожерти, як нормальні люди.
я вже не знаю як і реагувати. фетшеймінгом не займаюсь, якщо що
Дай подивлюся• 26 июня 2023
Ну вы же наверное лезете со своими советами по питанию.
Или рассказываете, что вам на ужин листика салата достаточно...
Я инженер, меряю от 1• 26 июня 2023
То може ви кажете що весь час голодна або їм говорите, що вони відрами їдять.
Почемучечка• 26 июня 2023
А при чем здесь рацион семьи? Удалитесь из чата, если вас так это бесит.
Додекаэдр• 26 июня 2023
Якби родичі мого чоловіка, (які не влазять в двері), побачили б мій раціон, вони б сказали, що ми голодаємо, бо вони реально ЖЕРУТЬ, все жирне таке і порції величезні. Племінник в 11 років важить більше мого чоловіка, свого дядьки, я постійно кажу, давайте мені його на місяць зроблю стрункого з нього. А вони нічого страшного не бачать в цьому(((.
П.С. а на Вашому б місці нічого б не писала про їжу
Два-три тижні і фсьо• 26 июня 2023
А на які ваші коментарі пишуть «що не треба на мене зважати бо ’ти все одно нічого не їсишь’»? Можливо ви вже всіх дійсно задовбали своєю дієтою та схудненням?
Два-три тижні і фсьо• 26 июня 2023
Ответ дляНашли в капусте
А чего вас волнует такая ерунда?
Напевно тому, що дійсно голодна 🤷♀️
я Кукарача• 26 июня 2023
В кожній сім´ї свої пріоритети в харчуванні. Немає двох однакових сімей. То чому це Вас хвилює? Радійте, що вони хоч знають, що у Вас інше харчування.
Два-три тижні і фсьо• 26 июня 2023
Ответ дляДодекаэдр
Я не можу сказати, що я струнка, 157/57 але! Племінник мого чоловіка в свої 11 років має зріст як я, важить 59 кг та візуально він за рахунок дитячо-хлопчачої фігури виглядає завеликим та товстим. І це при тому, що він вже багато років займається плаванням, вже напевно рік чи навіть більше йому не дозволяють хліб та солодощі. Там генетика в чистому вигляді, в хлопця мама більше центнеру
Додекаэдр• 26 июня 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
у Вас трохи інше, цей 80 кг і майже не рухається, ой рухається на електросамокаті
Гостра на язик
• 26 июня 2023
Ответ дляДай подивлюся
Та не лізу я з порадами. Що мені радити, коли я мало готую.
Гостра на язик
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
та ні. просто розмова заходить, наприклад, про вечерю. Всі росказують хто що їсть. На мою розповідь реакція: ’я б вже померла якщо так би харчувалася’ і т.п.
Коли розмова про бюджет на їжу то одразу мене затикають з смайлами ’на тебе орієнтуватися не можна’
Гостра на язик
• 26 июня 2023
Ответ дляНашли в капусте
А чего вас волнует такая ерунда?
та просто бісить. не так щоб я не спала із-за цього, але всеж)
Гостра на язик
• 26 июня 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не худну. Бо моя вага вже 20 років стоїть і мене влаштовує.
І про дієти не росказую. Бо я харчуюся всім. Просто дійсно небагато їм, бо конституція тіла така
Гостра на язик
• 26 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
удалилась бы нахрен оттуда, что вам дают эти чаты?
Та спілкуватися ж хочется) не завжди ж там мене шпиняють за їжу. Буває весело
Я инженер, меряю от 1• 26 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
Бо ви реагуєте специфічно як інші люди харчуються і напевно їх більшість. Ще й висловлюєтеся так, що іншим не дуже приємно теж. От вони вас і подавляють.
Гостра на язик
• 26 июня 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну я не знаю, я не засуджую раціон інших.
Я і макдональс їм ї печево. Я не зожнік божевільний.
Просто не заморочуюсь борщами, супами, гуляшами.
Просто реакція така що всі веселяться як я скажу, наприклад, що кефір це більше їжа чім напій.
Я инженер, меряю от 1• 26 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
Перечитайте ще раз тему і якщо не зрозумієте, то мені шкода.
Карусель-весель• 26 июня 2023
я думаю глибоко в душі вони вам заздрять, що ви можете харчуватись правильно, а вони ні
тому і шпиняють