Ждушечка• 26 июня 2023
Київ! А де можна знайти перелік адрес з вказівкою, до якої школи та адреса
приписана.
Шукаю весь ранок і не знаходжу.
Раніше наче були таблиці, де було розписано, яка вулиця та який будинок пр ній відноситься до тієї чи іншої школи.
Шукаю весь ранок і не знаходжу.
Ждушечка
• 26 июня 2023
Ответ дляКвітка Миру
На сайте школы в объявлении о приеме заявлений в 1 класс обычно пишут
Немає((
Я не тону• 26 июня 2023
я дзвонила по найближчим до себе школам і питала чи належить моя адреса до їх.
Ждушечка
• 26 июня 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Зайдите на сайт управлиння освиты вашего района. Там должно быть.
Шукала, но чогось не знаходжу