Маю рацію• 26 июня 2023

У кого в дітей були рюкзачки skip hop?

Дівчата, як вам якість чи задоволені ви ними?
Вони набагато дорожче інших, я не проти стільки витратити але думаю чи варті вони своєї ціни? В живу ніколи їх не бачила
Чи може за ці гроші можна взяти іншої фірми, більш якісніші?
НеВРотик• 26 июня 2023
Мы покупали Kite. Ничем не хуже, только дешевле.
Ермолайчик• 26 июня 2023
У обох дітей були. Вони дуже класні! Але, впевнена, що й з Алінкспресу можуть бути не гірше і дешевші. Якщо модерн купити - впевнена сподобаються, ні - це не велика проблема
ХуАнита• 26 июня 2023
Они просто прикольные, красивые. Ну это для дошкольников больше.
ЯсноВидящая• 26 июня 2023
Качество хорошее, стираю в машинке, но кайт не хуже точно! Есть оба
Любовь Калистратовна• 26 июня 2023
качественные и касные. но для дошкольников.для 1 класника не подойжет
автор Маю рацію • 26 июня 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мені для 3 років) просто водичку, серветки там носити на прогулянки
Любовь Калистратовна• 26 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
завеликий на 3 роки. на 5-6 дуже класно буде. а на 3 р. щось манюнє подивіться
Квітка Миру• 26 июня 2023
В доньки були 3 таких, перший зовсім маленький і потім ще два звичайного розміру. Купувала одразу з пляшечкою, бо мені треба комплектом. Не знаю які на них зараз ціни, але я замовляла з сайту по знижках, то на мій погляд не дорого та гарна якість. Два з трьох я вже продала на олх. Ще один донька залишила на памʼять, поки не дозволяє продавати
Квітка Миру• 26 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
Там є серія для таких маленьких. Вони йдуть меншого розміру та без зовнішньої кишені
Любовь Калистратовна• 26 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
Ось які були.
Менший якраз десь з 3р.носила.А більший до школи і в 1-3кл. Як куди йшли
Весёлая морковка• 26 июня 2023
Мої старшіі діти носили ці рюкзачки з 3.5 років. Зараз 10.5 і всеодно носять, правда, тільки в басейн) Вже 7 років вони з нами. Так, видно, що не нові, але цілі.
Ухахайкина• 26 июня 2023
Я дуже задоволена. Старша 3 роки вже носить - все ціле, легко переться, чудово і на прогулянку, і в поїздку. Молодшому на 2,5 роки взяла маленький на олх в ідеальному стані, теж політ нормальний. В маленький якраз водичка і якісь дрібнички чудово поміщаються.
Смешнюча• 26 июня 2023
Ответ дляМаю рацію
Мені здалося він вічний. У нас вже дуже довго живе. Років 5-6 мабуть.
Психологічка• 26 июня 2023
Гарний живучий рюкзак. Ще дуже подобається Nohoo, дуже яскраві і теж якісь вічні.