1.7 мальчику, предлагают на выбор: можно и 3 дня в неделю и 4, и 5. Сколько дней выбрать?
Результат:
вже голосів:
13 (48.15%)
11 (40.74%)
3 (11.11%)
Дивіться по дитині, якщо із задоволенням іде до садочка то спробуйте на три дні, якщо все добре буде то поступово збільшуйте кількість днів. Але дуже рекомендую звернути увагу на оплату кількість днів скільки дитина була в садочку, бо деякі не нехтують тим щоб ви платили за ті дні коли вас не було