СкрипяСердцем• 26 июня 2023
Стрептокок. Обов´язково антибіотик?
Нема вже сил. Знаходимося в Німеччині. Знову у дитини стрептокок (швидкий тест робили). Температури немає. Болить горло, червоне. Боляче ковтати.
Лікар назначає, звичайно, антибіотик. Чи можна його уникнути? За півроку це вже четвертий раз стрептокок!!! Раніше (в Україні) такого ніколи не було, антибіотики приймали ДУЖЕ рідко. Можливо тому, що ніхто не робив тест на стрептокок:)
Таке враження, що чим більше лікуємося антибіотиком, тим частіше хапаємо стрептокок.
Я розумію, що це бактеріальна інфекція, тому потрібен антибіотик. Але материнське серце розривається від того, що так часто його доводиться приймати. Це ж ненормально! Не розумію, що відбувається...
В мене цього року теж якесь нашестя з цим стрептококом, я вже готова видалити мигдалини. Останнього разу я не пила антибіотик, полоскала горло перекисом водню (лікар, звісно, посміявся, коли я про це розповіла). Але як бути з дітьми? Обов´язково давати антибіотик?
Чи є якісь способи, як зменшити кількість заражень? Чи є спеціальні вакцини, вітаміни і т.п.?
Завчасно дякую за поради та за те, що поділитеся власним досвідом.
Как нефиг делать• 26 июня 2023
Пить антибиотик, если не лечИться, будут осложнения, как вариант, воспаляться суставы.
Хомо_сапиенс• 26 июня 2023
К сожалению, нужно. Осложнения- миокардит, гломерулонефрит. А это уже очень плохо
Бокс-орун• 26 июня 2023
в этот раз конечно дайте
а еще сделайте бакпосев не во время болезни, там может быть че-то интересное, что провоцирует ваш стрептокок