Тепличная• 26 июня 2023
Електронна заява на вступ до школи - тільки 1й клас?
Хто подавав електронну заяву - це тільки для 1го класу? Для інших класів так неможливо зробити?
Холодная каша• 26 июня 2023
Розкажіть будь ласка що це за заява? Це якщо за кордоном то можна так подати заяву і приймуть до 1го класу в Україні?
Тепличная
• 26 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Не знаю, чи приймуть. Але подати можна. Але треба мати відповідну медичну довідку.
Тепличная
• 26 июня 2023
Я півгодини заповнювала різні форми на сайті, додавала скани документів, щоб виявилось, що це до 1го класу! А якщо мені потрібний 3й....
наКоблучках• 26 июня 2023
Ответ дляТепличная
А не простіше з школою зв´язатись і у них запитати? Може і знайдете варіанти, які всіх влаштують
Тепличная
• 26 июня 2023
Ответ длянаКоблучках
Це неможливо. Директор нікого не приймає. Коли телефонуєш, просто беруть твій номер телефону і ніколи не передзвонюють.
Силиконочка• 26 июня 2023
Ответ дляТепличная
В другие классы берут на свободные места, нужно идти и узнавать.