Мелочунь• 26 июня 2023
Сладкое, фритюр
Девочки, поделитесь пожалуйста рецептом пончиков во фритюре.
Или чего-то нибудь еще интересного. Буду благодарна!
Где вы, кстати, рецепты берете? Очень интересно.
Всем добра!
мадамГрицацуева• 27 июня 2023
Я колись дуже давно робила реально смачні пончики з сиру. Просто бомбічні. Але ми якось зачасто й забагато почали їх готувати та їсти, а то не добре з точки зору корисності й фігур і я рецепт викинула. Тепер інколи шкодую, бо це були надзвичайно смачні пончики))
Мелочунь
• 27 июня 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Наверное. Сочувствую
Знаю бакси• 28 июня 2023
Ответ дляМелочунь
Вы муку просеиваете?
Якщо в бумажній упаковці,то ні. Лише коли з мішка мука..