ПушАпница• 26 июня 2023

Після декрету виходити онлайн чи офлайн?

Добрий вечір, порадниці.
Через місяць закінчується декрет. Зв´язалася з керівником, щоб дізнатися чекають мене чи ні.
Чекають і директор сказав, що можеш виходити в офіс, а может віддалено працювати. Я бухгалтер,м. Київ. До роботи 40 хв на громадському транспорті. І я не знаю, що краще в наших реаліях.
Допоможіть будь ласка, порадою і думкою.
Результат:
вже голосів: 53
43 (81.13%) Віддалено
6 (11.32%) В офісі
4 (7.55%) Інше
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляБлакитна устриця
До війни, тим паче в період ковід, я не могла без офісу.
Тепер, з початку війни закордоном, віддалена робота впливає на відношення керівництва, хоча вони дозволяють працювати закордоном.

Рекомендую на початку попрацювати в офісі, коли втягнетесь- переходите на змішаний графік, або віддалено. Самі вирішите.
Але втягнутися легше ходячи в офіс, однозначно.
В мене ще є можливість в моєму домі орендувати кабінет за 4000 грн. По суті це сума витрат на проїзд і обіди. Зато еномиться час на дорогу.

автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляБлакитна устриця

І що Ви маєте на увазі про відношення керівництва. Воно погіршилося?
Блакитна устриця• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Якщо для вас не важливо підтримувати звʼязок з колегами та керівництвом і це ніяк не впливає на роботу, то однозначно віддалена робота. Навіщо тоді їздити? Не розумію.
У моїй роботі важливо бути в офісі.
Блакитна устриця• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Так, бо я закордоном, а 90% офісу на місці. Але я розумію чому так).

Безпосередній контакт з керівництвом це не по телефону. Це різні речі. Комунікація втрачається на відсотків 60%.
Щедрик• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Такі роботи зараз дійсно є, так як в країні кадровий голод на сильних спеціалістів.
Тому розмістіть резюме і обов´язково знайдете.
Я йшла в декрет з зарплати 35000.
Зараз думала, щоб хоч 40000 було.
А поговорила з директором і виявляється 2 бухгалтера виїхало за кордон, а нових толкових знайти важко, тому за хориших кадрів дуже тримаються і мотивують зарплатою.
Нормальна компанія
Бо зараз здебільшого знижують зп навіть крутим кадров
автор ПушАпница • 27 июня 2023
Ответ дляБлакитна устриця

Прочитала Вас і подумала. Працюючи віддалено це ж в деяких питаннях буду не володіти інформацією(робочою) , яка негласно стається(форс мажори наприклад).
Ну і прояснити ситуацію простіше зайти в інший відділ і запитати ніж писати/дзвонити.
Блакитна устриця• 27 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Так, і це у тому числі)

Наездница• 27 июня 2023
Як людина, що працювала з офісу, а потім перейшла додому, голосую за віддалену роботу. Ці півтори години дороги ви ефективніше витратите на себе. Малечу в садочок, собі тим часом маску на лице, чи каву і в парк, чи позайматися гімнастикою, чи почитати, чи просто подрімати в тиші. Якщо вам рве дах від нестачі саме очного спілкування- тоді в офіс, а якщо ні- то вдома краще. Замість перерв коротких тут пил теронули, там прання загрузили, тут квіточки полили і от вже половина хатніх справ виконана за той час, що в офісі біля кулера тринділи б.
Єдиний момент- донести до домашніх, що ви працюєте і це серйозно, тому відволікати тільки у крайніх випадках, організувати собі гарне зручне робоче місце постійне, організувати робочу рутину і все, ви прекрасні.
МашМааш• 27 июня 2023
Автор, а нет ли возможности часть времени быть в офисе, а часть дома?
Может несколько дней иак, несколько так

Потому что офис это большой плюс в плане отвлечься от дома и быта и держать ситуацию рабочую под контролем, но ребенок в садике точно будет болеть и вам каждый раз надо или больничный им отпрашиваться (или иметь вот маму на подхвате всегда). Ну и вопрос как у вас с бытом. Если он только или большей частью на вас, то сложно в офисе. Если есть помощницы по дому или муж готов забрать половину+ обязанностей, то все окей

У мен дочке 2, работаю несколько часов в день удаленно и есть няня. При дочке работать бы не вышло, с клиентами общение. И вот садик на постоянную основу точно не рассматриваю даже через год два, тк не с кем оставить ребенка при болезнях. Думаю про частный на пару дней а неделю для развлекухи)
Нагайна• 27 июня 2023
Спочатку попрацюйте онлайн, поки дитина звикне до садочка. Бо вони починають часто хворіти, а роботодавцю не хочеться давати лікарняні.
Подивитесь по дитині. Якщо все нормально і є підстраховка, хто посидить з дитиною, коли вона хворіє, то ідіть в офіс, там життя вирує.