ПушАпница• 26 июня 2023

Після декрету виходити онлайн чи офлайн?

Добрий вечір, порадниці.
Через місяць закінчується декрет. Зв´язалася з керівником, щоб дізнатися чекають мене чи ні.
Чекають і директор сказав, що можеш виходити в офіс, а может віддалено працювати. Я бухгалтер,м. Київ. До роботи 40 хв на громадському транспорті. І я не знаю, що краще в наших реаліях.
Допоможіть будь ласка, порадою і думкою.
Результат:
вже голосів: 53
43 (81.13%) Віддалено
6 (11.32%) В офісі
4 (7.55%) Інше
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ті хто голосує, що в офісі, поясніть будь ласка чому.

Стефанія• 26 июня 2023
Все залежить де буде дитина, які стосунки з чоловіком, бо робота вдома не рахується
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляСтефанія
Дитина в садочку с 1 вересня . З чоловіком стосунки хороші, з дитиною допомогає.
Я така бойова• 26 июня 2023
Только вы и знаете, что будет лучше. Я интроверт, мне общение вообще не надо. В 4х стенах отлично чухаю себя. Если вам нужна смена картинки, общение, в том числе очное, с другими людьми, тогда 100% в офисе, чтобы головой не поехали. Моя сестра бежала в офис, роняя тапки. Ей надо было хотя бы какое-то общение. Для неё сидение дома с ребёнком - равно деградации. Впала в депрессию.
Так что, все мы разные. И только вы знаете, что будет лучше именно для вас. Не для ребёнка или мужа, а для вас. Для вашего, скажем так, здоровья и счастья
Астановитесь• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Я голосувала за офіс. Але є уточнення. Дитина з ким?
Моїй майже 2, вона з нянею але коли я дома, не дає мені проходу, я теж і пригорнути її хочу і погратися і день псу під хвіст. Бо ще то супчик то борщик, то пралка то посудомийка.
Тому я йду в офіс. Прийшла, роботу зробила і пішла. Але мій прихід і коли йду ніхто не контролює, тому десь в середньому по 7 годин в день.
Стефанія• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Тоді можна вдома, бо в садочку бувають обставини що треба забрати раніше і на лікарняні можна не ходити коли захворіє
Nat-li• 26 июня 2023
Я после декрета летела в офис. Эта домашняя деградация вводила в депресняк.

автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляЯ така бойова
Так Ви праві, но зараз голова не варить як краще. Буду думати.
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляNat-li
Дякую за думку.
Аноним_• 26 июня 2023
Яка зп? Чому питаю,бо має значення,оплата дороги,обіду.
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляАноним_
60000
Джем Шакіри• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Для начала в офис,посмотреть что нового,а потом решайте
А с кем ребенок до сентября ?
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляДжем Шакіри
А с кем ребенок до сентября ?
З моєю мамою
Танюша• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
60000
🧐 охуєть!
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляТанюша
🧐 охуєть!
Всмислі?
Джем Шакіри• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
З моєю мамою
В офис,а там решите
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляДжем Шакіри
В офис,а там решите
Дякую за думку.
Танюша• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
60000
Ви ж понімаєте що мені тепер бан на місяць?
Аноним_• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
60000
Якщо не втратили навиків,то можете дома. А так зп дозволяє і в офісі, головне ваш комфорт психологічний.

Танюша• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Всмислі?
Зарплата
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляТанюша
Чому? Я не жалілася?
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляАноним_
В декреті слідкувала за змінами в законодавстві, но на відновлення ритму думаю потрібен буде час
Все возможно• 26 июня 2023
Ответ дляТанюша
🧐 охуєть!
’...’, - кричали гості’. Є в нас на роботі такий вираз.
Танюша• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Чому? Я не жалілася?
Хтось другий пожаліється
Але така зарплатка🥰 ще й питають а вам як зручніше ? На роботку приїхати
Чи ви б хотіли вдома?
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляВсе возможно
В потолок бросая кості
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляТанюша
Хтось другий пожаліється
Чи ви б хотіли вдома?
До дзвінка директору була налаштована виходити в офіс.
А зараз призадумалася. Це ж можна плюс мінус 2 години на дорогу зекономити +1 годину обіду, який фактично в трьопі в столові тратиться. Дома за голину і пообідав і вечерю зварив.
Тому не знаю як бути..
Джем Шакіри• 26 июня 2023
Ответ дляПушАпница
На работе вы сможете сосредоточиться,а дома отвлекаться на быт и семью
Кошка Мурка• 26 июня 2023
На таку зарплату вам дають можливість вибирати оф чи онлайн, де така робота і я таку хочу!!!Я теж бухгалтер на 25 тисяч сиджу в офісі з 9 ранку до 22:00 буває й таке))
Блакитна устриця• 26 июня 2023
До війни, тим паче в період ковід, я не могла без офісу.
Тепер, з початку війни закордоном, віддалена робота впливає на відношення керівництва, хоча вони дозволяють працювати закордоном.

Рекомендую на початку попрацювати в офісі, коли втягнетесь- переходите на змішаний графік, або віддалено. Самі вирішите.
Але втягнутися легше ходячи в офіс, однозначно.
автор ПушАпница • 26 июня 2023
Ответ дляКошка Мурка
Такі роботи зараз дійсно є, так як в країні кадровий голод на сильних спеціалістів.
Тому розмістіть резюме і обов´язково знайдете.
Я йшла в декрет з зарплати 35000.
Зараз думала, щоб хоч 40000 було.
А поговорила з директором і виявляється 2 бухгалтера виїхало за кордон, а нових толкових знайти важко, тому за хориших кадрів дуже тримаються і мотивують зарплатою.