палка-копалка• 26 июня 2023
Дівчата хто зараз в США, де працевлаштувались?
Розкажіть будь ласка свій досвід
Знаю бакси• 26 июня 2023
Одна знайома прибирає дома та квартири, 100-200 долл в день. Інша знайома з знанням мови працює офіціантом, з чаєвими десь 200-500 долларів за смєну
Матраскин Брат• 26 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Подруга работает в школе учителем математики ;)
В якому штаті так легко стати вчителем? В моєму треба здати два важких екзамена. предмет + педагогіка, а педагогіка тут зовсім інша, як і розвʼязування деяких речей. Ну і англійський має бути флюєнт, тобто дуже і дуже хороший, а не просто будь-який.
Матраскин Брат• 26 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Преподаю в университете
Що викладаєте? Як підтверджували освіту?
Знаю бакси• 26 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Преподаю в университете
Подскажите, пожалуйста, а Вы и раньше преподавали в Украине? Опыт работы преподавания был учтен при приеме на работу в университет?
Парасюха• 26 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Никак. Моего образования и звания было достаточно
Матраскин Брат• 26 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Кандидат наук у вас?
Парасюха• 26 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Я преподавала один семестр в Харькове, один в США. Теперь только США
В гости звали?• 26 июня 2023
Работаю в офисе администратором, не сложно, но весь день на англ напрягает
Матраскин Брат• 26 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Тобто ви викладали ще до війни? Чи як?
Парасюха• 26 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Спецкурсы . Матфизика
Парасюха• 26 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Да.
Матраскин Брат• 26 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
ЗП вистачає? Бо я розумію, що ЗП до 25/год мені не вистачить на життя з дитиною тут. Оренда, страховки і тп. А тут багато хто працює за 16-20 роками, правда чоловіки заробляють нормально. Але все ж, не знаю як вийти на таку ЗП.
Знаю бакси• 26 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Можно поинтересоваться, Вас перевели по рабочей визе в университет? L - виза?
В гости звали?• 26 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Да, хватает, я одна с 3 детьми, арендую юнит, но впритык просто покрыть все счета и еда, машину за свои сбережения купила, без неё тут никак
ПрипоРошенная• 26 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Англ у нее С1.
В Чикаго.
Матраскин Брат• 26 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
В адміністратора така хороша зп? Скільки у вас за годину і скільки оренда?
Парасюха• 26 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Нет, не перевод. У меня О-виза
Знаю бакси• 26 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Нет, не перевод. У меня О-виза
Понятно, тогда у Вас видимо много публикаций и Вы - талантище. Вам нравится преподавать?
В гости звали?• 26 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Чуть выше минималки, аренда половину зп съедает, жить можно
В гости звали?• 26 июня 2023
Ответ дляdaryl
Я в Штатах, но могу позволить себе не работать. Подружка работала в саду, помощницей за 4к$ в месяц, сейчас пошла на uber, та же примерно зарплата выходит, но она себе может позволить не идти на работу, или, наоборот, откатать больше часов
А за что живете? Тоже хочу не работать))
Ластоноша• 26 июня 2023
Ответ дляВ гости звали?
А какая минималка?
Матраскин Брат• 26 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Англ у нее С1.
В Чикаго.
В українській школі чи американській? В Чікаго знаю що велика діаспора і навіть спеціально брали україномовних викладачів в класи, де багато українців.
Я поки підпрацьовую сабстітюдом в школі, і хоч в мене В2, то вважаю що цього недостатньо. Бо в дітей часом дуже важка вимова + сленг. Але я в мідл скул і хай. Можливо в елементарі простіше. Але я тут говорила з директором, то вона сказала, що їй дуже важливо щоб мова була правильна і без важкого акценту.