ЖующаЯКонфету• 27 июня 2023
Дівчата, допоможіть з вибором куртки.
Планую замовити куртку, але має сумніви , можливо жилетка краще
Результат:
вже голосів:
37 (54.41%)
Жодний варіант
18 (26.47%)
Фото1
10 (14.71%)
Фото2
3 (4.41%)
Фото3
Дружная семейка• 27 июня 2023
Куртка краще, чим жилет, бо в жилетці мерзнуть руки. Це на мій погляд.
Небоброїдка• 27 июня 2023
Ну жилетка и куртка - разные вещи) если вам нравится и то, и то, можете заказать светлую куртку и темную жилетку
Небоброїдка• 27 июня 2023
Я так сделала , только наоборот - темную куртку и яркую жилетку)) довольна
Працівниця року• 27 июня 2023
Жилет, це якщо ви з авто не виходите. Хоча, мені навіть за кермом в куртці краще, як виходжу, то в руки не холодно
Альдебаран• 27 июня 2023
лучше куртку, только не ту что на вашем фото,даже на заре сейчас по скидкам лучше можно найти ,а это какая-то кринжовая