ЕлькиПальки• 27 июня 2023

просто вже не витримую хворіти

з усіх моїх знайомих хворію я найбільше.
коли не хворію - більше ніж пів року ужасна алергія.
грві, горло, орз, грипи - постійні болячки.
рік тому операція вирізали апендицит.
потім десь тричі цистит.
тиждень тому спух зуб - був гній.
зараз 3 дні відмучилась з температурою 39, коли всю викручувало, зараз почалась якась шлункова інфекція.
Сил вже нема зовсім.
Я боюсь поїхати кудись на відпочинок з дитиною.
Розумію, може то наслідок нервів, але просто вже здалась.

На роботі дивляться скоса. Ні, я не на лікарняних. Була на операції на лікарняному 3 дні. Весь час працюю, просто раз в тиждень відпрошуюсь по якійсь болячці. На роботу це не впливає, бо багато працюю і ввечері, але сам факт.
Я як якась недороблена, нездала, ніяка.

Мабуть мені не варто і мріяти про нормальне життя
Оченьценная• 27 июня 2023
Аналвзи здайте,вітаміни пропийте.
Антипаразитну програму зробіть.
Детокс, масажі

Просериарила молодость• 27 июня 2023
Я боюсь поїхати з дитиною на відпочинок, оскільки він схильний до ротацірусних інфекцій. Зараз літо. Сама б вже давно буда на іншому кінці світу. Вам міцного здоров’я
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляОченьценная
Аналвзи здайте,вітаміни пропийте.
Антипаразитну програму зробіть.
Детокс, масажі
на антипаразитарну програму теж треба мати сили. в мене сил 0
Оченьценная• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Ну знаєте за вас ніхто цього не зробить. Перестати нити і взятись за себе.
Зажуженная Жужжа• 27 июня 2023
Зуб, апендецит-це форс мажор,який трапляється з більшістю людей. Ви не одна така. Зі шлунком проблеми після високої температури і прийому ліків мають 99,9% людей. Простудні захворювання -підіймайте імунітет. Алергії..тут складніше. Сама страшний алергік. Раніше жила добре лише в теплу пору року,а зараз і в теплу погоду алергії мучають. Але коли я думаю про те,що хтось зараз хворіє на онко і можливо віддав би все щоб прожити моє життя, я вдячна богу і не розпускаю соплі
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
алергія в ті дні, коли хворію відходить.
і виходить так, що я хвора постійно
Локшина на вухах• 27 июня 2023
Авторе, з власного досвіду.
Займіться психосоматикою.
Теж так хворіла. По лікарям як на роботу. Коли мій лікар почав говорити, що це може бути в голові - психувала і думала лікаря змінити. Бо я ж хворію, а він не бачить.

Але потім вирішила щось спробувати поміняти. Зайнялась спортом, почала пити вітаміни, змінила харчування, почала ходити гуляти - рано вранці або ввечері. Вчилась по іншому сприймати все - оце важко давалось.
Знайшла гарного гінеколога і пролікувала нормально цистит. А потім ще ЖКТ (це важче було).
Наче на світ народилась.

Королева краси• 27 июня 2023
У мене теж останній рік ’трешовий’, практично не вилажу з болячок, і не такий щоб великий вік для цього.
Війна, стрес і ішне
Зажуженная Жужжа• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
і виходить так, що я хвора постійно
Є люди,які просто люблять дуже страждати і жаліти себе. Ви думаєте,що у інших нічого не болить? Якщо б я зараз тут написала про всі свої болячки, не вистачило б і сторінки. Живіть тут і зараз, ловіть цей момент,бо завтра може не стати. І змініть своє мислення.
ХуАнита• 27 июня 2023
Автор, обіймаю вас. Не знаю, що можна порадити. Я б пішла до імунолога, здала б імунограмму, можливо щось лікар порекомендує. Вітаміни. Свіже повітря. Максимум уваги на себе, максимум часу для себе. Позитивні емоції. Відпочинок. Одужуйте швидше та будьте здорові!
5cmhybyna• 27 июня 2023
ви хворієте бо не загартовані. Ходіть гола і щоденне кардіо. Інакше ніяк
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Авторе, з власного досвіду.
Займіться психосоматикою.

Наче на світ народилась.
я раніше цікавилась психосоматикою, але якось розчарувалась..
а як саме Ви нею займаєтесь?
і розкажіть, як пролікували ЖКТ?
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Війна, стрес і ішне
мене так мабуть важке розлучення підкосило.
але пам´ятаю дитиною теж багато хворіла
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
розумію, дякую.
але ці болячки ’болять’ і вимучують
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
гола дома? а що це дасть?) ну і я не сама живу
Оце фіфа• 27 июня 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Авторе, з власного досвіду.
Займіться психосоматикою.

Наче на світ народилась.
Можете порадити гастроентеролога?
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляОце фіфа
Можете порадити гастроентеролога?
і мені цікаво дуже. всі, що були до того тільки заліковували мене..
5cmhybyna• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
і дома і на вулиці. Дасть ще й як, в мене хвороби, всякі тонзиліти, тощо пройшли.
Зараз поки літо в холодній воді душі приймати!
Локшина на вухах• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
а як саме Ви нею займаєтесь?
і розкажіть, як пролікували ЖКТ?
Знайшла лікаря. Можу порадити, якщо в Києві. Але не дешево прийом.
Хоча лікар не призначає купу обстежень одразу, щоб було дешевше. Виключає одне, потім інше. Щоб на прийоми часто не їздити - листування поштою. Я надсилала результати обстежень, вона коментувала. Але прийоми були все одно.
Знайшли причину. Виявилось що до того, я лікувала не те. Не причину, а слідство. Повністю моя хвороба не лікується - це хроніка вже, але набагато краще.
Доречі цистити теж з цим можуть бути пов´язані. У мене вийшло так.

Локшина на вухах• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
але пам´ятаю дитиною теж багато хворіла
Скоріш за все так. Був тригер.
У мене це була онко та смерть мами, а потім слідом загибель брата.
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
з початку війни я поїхала в село, де дуже полегшилась моя алергія.
але хворію навіть більше
5cmhybyna• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
але хворію навіть більше
щоденна пробіжка, здорове харчування, зміцнення м´язів, йога, розтяжка у житті присутні?
автор Sunbeam1 • 27 июня 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
дякую! напишіть, будь ласка, контакт. я не в Києві, може вийде онлайн домовитись. правильні аналізи це дуже важливо
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Скоріш за все так. Був тригер.
співчуваю Вам
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
я ще з цим ковідом пів року в масках, в офісі в масці - напевно ефект не одразу прийшов, а якраз через рік-два.
ну і з появою алергії перестала майже гуляти
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
хіба здорове харчування (але не таке аж ідеально-інстаграмне)
5cmhybyna• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
жах. Нашо так себе не любити
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
жах. Нашо так себе не любити
так всі живуть.. ну майже всі
5cmhybyna• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
так всі живуть.. ну майже всі
то живіть як я, а не як усі.
Я-ваш шанс• 27 июня 2023
Автор, з опису - у вас дуже низький імунітет. Не хочу хвалитися, але востаннє коли я хворіла - то був ковід 3 роки тому (мені 37 років).
Займіться своїм харчуванням, додайте спорт (домашній теж підійде), пропийте вітаміни. Треба витягувати себе з жо#и, в яку ви самі ж себе і загнали. Раджу звернутися до кваліфікованого лікаря дієтолога/ нутриціолога, який розпише вам вам покроково що і як їсти, які вітаміни пропити (по результатам аналізів). Так, це не дешево, але краще на таке потратится, ніж на ліки