ЕлькиПальки• 27 июня 2023

просто вже не витримую хворіти

з усіх моїх знайомих хворію я найбільше.
коли не хворію - більше ніж пів року ужасна алергія.
грві, горло, орз, грипи - постійні болячки.
рік тому операція вирізали апендицит.
потім десь тричі цистит.
тиждень тому спух зуб - був гній.
зараз 3 дні відмучилась з температурою 39, коли всю викручувало, зараз почалась якась шлункова інфекція.
Сил вже нема зовсім.
Я боюсь поїхати кудись на відпочинок з дитиною.
Розумію, може то наслідок нервів, але просто вже здалась.

На роботі дивляться скоса. Ні, я не на лікарняних. Була на операції на лікарняному 3 дні. Весь час працюю, просто раз в тиждень відпрошуюсь по якійсь болячці. На роботу це не впливає, бо багато працюю і ввечері, але сам факт.
Я як якась недороблена, нездала, ніяка.

Мабуть мені не варто і мріяти про нормальне життя
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Автор, з опису - у вас дуже низький імунітет. Не хочу хвалитися, але востаннє коли я хворіла - то був ковід 3 роки тому (мені 37 років).
Займіться своїм харчуванням, додайте спорт (домашній теж підійде), пропийте вітаміни. Треба витягувати себе з жо#и, в яку ви самі ж себе і загнали. Раджу звернутися до кваліфікованого лікаря дієтолога/ нутриціолога, який розпише вам вам покроково що і як їсти, які вітаміни пропити (по результатам аналізів). Так, це не дешево, але краще на таке потратится, ніж на ліки
дякую. в мене ще алергія, і багато овочів/фруктів не можна їсти

Королева краси• 27 июня 2023
Зайнялась спортом, знайшла причину однієї проблеми( здоров´я) і почала над нею працювати.
Все налагоджується
Локшина на вухах• 27 июня 2023
Ответ дляSunbeam1
дякую! напишіть, будь ласка, контакт. я не в Києві, може вийде онлайн домовитись. правильні аналізи це дуже важливо
Хрущ Ольга Василівна
Віта медікал клініка
Телефона не маю - вона не дає.
Локшина на вухах• 27 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
я ще з цим ковідом пів року в масках, в офісі в масці - напевно ефект не одразу прийшов, а якраз через рік-два.
ну і з появою алергії перестала майже гуляти
У мене алергія з´явилась після загибелі брата. Шкірні прояви. При чому на стрес. Як понервую - обсипає.
Але навчилась з цим боротись.

А маски на мене не вплинули. Був період до Ковіда, коли я два роки в масці ходила. Іспала навіть в масці - так потрібно було.
автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Хрущ Ольга Василівна
Віта медікал клініка
Телефона не маю - вона не дає.
дякую
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Я боюсь поїхати з дитиною на відпочинок, оскільки він схильний до ротацірусних інфекцій. Зараз літо. Сама б вже давно буда на іншому кінці світу. Вам міцного здоров’я
Якщо всього боятися, то який сенс життя для вас?
Вилами по Воде• 27 июня 2023
Ну Вы даете.Ко мне тоже всякая нечесть липнет. Я не обращаю внимание. Я все равно самый здоровый человек 😀Поднимайте иммунитет

автор ЕлькиПальки • 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
тому і депресія