Налогообложу• 27 июня 2023

Вопрос знатокам морских свинок

Морская свинка все время сидит в домике. Ест хорошо, испражняется ещё лучше. Это нормальное поведение? Поделитесь пожалуйста опытом, владельцы свинок.
Муркамурковна• 27 июня 2023
прийміть домік
вона ховається від вас.. клітка велика? є де побігати?
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
прийміть домік
Да, клетка около метра. Читала,что ей нужен домик, так она чувствует себя спокойней
Если беру ее на руки и чешу, то она с удовольствием сидит, не убегает, пищит и урчит. Не похоже,что прямо боится
Муркамурковна• 27 июня 2023
Ответ дляНалогообложу
ми приймали домік.. але в мене їх було 2, ганяли по клетці, займались гомосятіною, цвірянькали як поросята і розкидали сіно і опілки вокруг клетки)
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
Попробую убрать, но без домика она сидела в сене, забивалась под него. Вылазила только поесть
Муркамурковна• 27 июня 2023
Ответ дляНалогообложу
давно у вас??? може ще не звикла, стресує??
вообще свинки парні тваринки і їм треба, шо б ще хтось з ними був, тоді вони більш активні і смішні)
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
4 день, она совсем малышка-5 недель. Без пары
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Вторую вряд-ли возьму, не готова к тому,что свинки будут размножаться
Муркамурковна• 27 июня 2023
Ответ дляНалогообложу
ааа, то стресує ще.. приймате по троху доміка.. що б вона могла роздивлятись і звикати)
в
Муркамурковна• 27 июня 2023
Ответ дляНалогообложу
так 2 дівчинки чи 2 хлопчики)) мої не розмножувались)))
ганяли, бились, грались і т.д..)))
причому один був мелкий а другий такий здоровий ..і то й шо мелкий ганяв по келітці здоворого, смішні були такі))
якщо не візьмете то приділяйте їй уваги багато, вони люблять спілкуватись)
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
ганяли, бились, грались і т.д..)))
А чому вони не размножувались? Ви їх стерелізували? Чи були одностаттеві?
lotos17• 27 июня 2023
Не забирайте домік, так їй затишніше. Згодом буде виходити та гуляти. Ми ще гамака поцепили, то дуже подобається.
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Ответ дляlotos17
А як вона у гамак залазить?
Муркамурковна• 27 июня 2023
Ответ дляНалогообложу
2 хлопчики)) я там зверху написала..гомосятнічали))))))
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
Аааа))), зрозуміла
Лукава Кішка• 27 июня 2023
Купите еще одну свинку, они в одиночку плохо живут
Anna Sasha• 27 июня 2023
Перші два тижні теж сидів в будиночку своєму))Зараз ганяє по хаті.Але любить посидіти у доньки за диваном, може довгенько там пробути.У нас він 1,5 місяці
автор Налогообложу • 27 июня 2023
Ответ дляAnna Sasha
Сподіваюсь і наш звикне
Anna Sasha• 27 июня 2023
Ответ дляНалогообложу
Сподіваюсь і наш звикне
Обов´язково))Бо я теж так хвилювалась.Наш правда сам на руки не побіжить)Але хоч не боїться вже по хаті гасати)Спочатку повзав якось,а тепер вже бігає)
постою_послушаю• 27 июня 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Насколько плохо?
Соседушка• 22 июля 2023
Ответ дляНалогообложу
Берите того же пола. Им очень нужна компания