ЯНаПэПэ• 27 июня 2023

Яки б´юті процедурами були вкрай незадоволені

в салоні? Вдалося виправити?
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
*Якими

ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Нема таких, всім задоволена. Але я небагато роблю - пілінги й ботокс
Наполеон Бонапарт• 27 июня 2023
РФ лифтинг - ожог 3б . Рубец
А вот недавно• 27 июня 2023
Чистка обличчя. Зʼявився купероз( виявилось, що косметолога треба було про купероз попереджати, але до чистки його і не було у мене
Непогодка• 27 июня 2023
Когда-то в молодости мне первое мелирование сделали - я была похожа на желтую зебру))
Миловидна леді• 27 июня 2023
Не зашла биоревитализация, делала сто раз - вообще никаких изменений и улучшений. В итоге от этой процедуры отказалась
Оксана-004e• 27 июня 2023
Ламинирование ресниц
Чтооооооооооо?• 27 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Ламинирование ресниц
А мені нра )))
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Ламинирование ресниц
А чому?
На завтра я записана )
Перший раз

Оксана-004e• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А чому?
На завтра я записана )
Перший раз
Выброшенные деньги, все равно тушью крашу
Мальчижка• 27 июня 2023
Криолиполиз
Sandra_6594• 27 июня 2023
Гель лак 😀
olenka25.82• 27 июня 2023
Лами ресниц
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
Ответ дляolenka25.82
Лами ресниц
А що саме не сподобалося?
ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
А мені дуже подобається ефект. Роблю лише влітку, тушшю не користуюся тоді
olenka25.82• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А що саме не сподобалося?
Это временный эффект. Когда ресницы начали отрастать, закручивались в разные стороны. Делала у разных мастеров. Не понравилось.
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Скільки тримається ламі вій?
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
Ответ дляolenka25.82
Дякую за відгук
Пилосмок працює• 27 июня 2023
Елос омоложение - толку ноль. Больно. Болела потом область щитовидки.

ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Скільки тримається ламі вій?
У мене ефект +- 2 місяці видно
Кастрюлька• 27 июня 2023
Робила ботокс підборіддя. Посмішка стала неприродньою. Мʼязи не «тягнулися». Але коли дія послабла, то все стало ок.
Чаюри• 27 июня 2023
Брови. Жодного разу не зробили нормальні брови. Уже ліпше я сама, 5 років як не звертаюся до майстра, надивилася ютубу і сама собі роблю.
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Ви робили просто фарбування, моделювання чи перманент?
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
У мене ефект +- 2 місяці видно
Нічого собі. Довгенько
Миззери• 27 июня 2023
Плазмалифтинг -ужас и кошмар
Никакого результата кроме как недели мучений и минус 8000
Миззери• 27 июня 2023
Еще удаление родинок у мужа лазером , ужасные бордовые шрамы выпуклые больше чем родинки в два четыре раза
Чаюри• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Фарбування звичайне, хною, і один раз перманент. Щоб було зрозуміло, у мене власні брови як Брєжнєв, а з них робили якісь немодні гачки, ще і колір не пасував. Роблю вдома актуальну форму і трохи затемнюю.
автор ЯНаПэПэ • 27 июня 2023
Ответ дляМиззери
Слухайте, мені видалили в клініці папілому і на тому місці тепер наче гуля утворилася. Думаєте, це шрам? Маю звернутися повторно.
Чаюри• 27 июня 2023
Ответ дляМиззери
Може, схильність до рубцювання? Я багато видаляла і немає слідів ніяких, на одній родимці тільки білуватий слід.
Цвіпканя• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А що саме не сподобалося?
Хоч і не мене питали, але після ламінування мої вії стали гіршими. Більше не робитиму.