ЯНаПэПэ• 27 июня 2023
Яки б´юті процедурами були вкрай незадоволені
в салоні? Вдалося виправити?
А вот недавно• 27 июня 2023
Чистка обличчя. Зʼявився купероз( виявилось, що косметолога треба було про купероз попереджати, але до чистки його і не було у мене
Непогодка• 27 июня 2023
Когда-то в молодости мне первое мелирование сделали - я была похожа на желтую зебру))
Миловидна леді• 27 июня 2023
Не зашла биоревитализация, делала сто раз - вообще никаких изменений и улучшений. В итоге от этой процедуры отказалась
ЯНаПэПэ
• 27 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Ламинирование ресниц
А чому?
На завтра я записана )
Перший раз
На завтра я записана )
Перший раз
Оксана-004e• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А чому?
На завтра я записана )
Перший раз
На завтра я записана )
Перший раз
Выброшенные деньги, все равно тушью крашу
ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
А мені дуже подобається ефект. Роблю лише влітку, тушшю не користуюся тоді
olenka25.82• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А що саме не сподобалося?
Это временный эффект. Когда ресницы начали отрастать, закручивались в разные стороны. Делала у разных мастеров. Не понравилось.
ЯНаПэПэ
• 27 июня 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Скільки тримається ламі вій?
ЯНаПэПэ
• 27 июня 2023
Ответ дляolenka25.82
Дякую за відгук
Пилосмок працює• 27 июня 2023
Елос омоложение - толку ноль. Больно. Болела потом область щитовидки.
ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Скільки тримається ламі вій?
У мене ефект +- 2 місяці видно
Кастрюлька• 27 июня 2023
Робила ботокс підборіддя. Посмішка стала неприродньою. Мʼязи не «тягнулися». Але коли дія послабла, то все стало ок.
ЯНаПэПэ
• 27 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Брови. Жодного разу не зробили нормальні брови. Уже ліпше я сама, 5 років як не звертаюся до майстра, надивилася ютубу і сама собі роблю.
Ви робили просто фарбування, моделювання чи перманент?
ЯНаПэПэ
• 27 июня 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
У мене ефект +- 2 місяці видно
Нічого собі. Довгенько
Ответ дляЯНаПэПэ
Фарбування звичайне, хною, і один раз перманент. Щоб було зрозуміло, у мене власні брови як Брєжнєв, а з них робили якісь немодні гачки, ще і колір не пасував. Роблю вдома актуальну форму і трохи затемнюю.
ЯНаПэПэ
• 27 июня 2023
Ответ дляМиззери
Еще удаление родинок у мужа лазером , ужасные бордовые шрамы выпуклые больше чем родинки в два четыре раза
Слухайте, мені видалили в клініці папілому і на тому місці тепер наче гуля утворилася. Думаєте, це шрам? Маю звернутися повторно.
Цвіпканя• 27 июня 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
А що саме не сподобалося?
Хоч і не мене питали, але після ламінування мої вії стали гіршими. Більше не робитиму.