Потішаюся• 27 июня 2023
Як видалити пристрій з фемілі лінк?
Дівчата, в мене ерор. Перерила весь гугл, так і не зрозуміла як то зробити, або в описі ті функції, яких в мене немає, або просто радять видалити акаунт.
Суть така: змінили дитині телефон і тепер у мене 2 його пристрої. Старий хочу видалити.
Хтось мав досвід? Буду вдячна за поради.
Потішаюся
• 27 июня 2023
Ответ дляУкраїна наше все
А навіщо вам дитячий акаунт, ставте свій він без контролю
Зробили дитині окремий, то маю клопіт)
Потішаюся
• 27 июня 2023
Ответ дляyulcha01
Спочатку в налаштуваннях того пристрою поставте вік щоб завтра виповнилось 13 років. А через пару днів зможете видалити і пристрій зі свого фемелі лінк і саме фемелі лінк зі старого пристрою
А потім назад змінити можна?
Бо його новий пристрій теж на цьому ж акаунті))