Та прям багіня• 27 июня 2023
ви не стомилися від рос.мови?
я після річниці повномасштабної війни якось автоматично перейшла українську, і навіть фітнес-тренування якось не можу на рос.мові - вже краще на англ.
а як у Вас?
можна обрати декілька варіантів
а як у Вас?
можна обрати декілька варіантів
Результат:
вже голосів:
838 (47.03%)
украинка, но говорю по-русски
284 (15.94%)
я і до війни україномовна була
189 (10.61%)
дратує вже усе кацапське
182 (10.21%)
вже потихенько перехожу на укр
162 (9.09%)
інша відповідь
74 (4.15%)
вже >року як перейшла на укр.м
25 (1.4%)
десь півроку як українізуюся
24 (1.35%)
мне все равно на Украину..
4 (0.22%)
я в росии,тут слежу за хохлами
Ирина-bbd0• 28 июня 2023
Ответ дляWill_Be...
Я полностью из ваших слов исхожу. Русский - язык врага, значит, на нем говорят враги, и таких в окопе не должно быть, верно? Или, там они не враги? Или, пусть будут там, ведь, принцыпы можно и отложить, когда свой зад чужими руками прикрыть хочется?
Давайте иначе выстроим диалог.может с другой стороны получится...
Вы не будете отрицать.что кацапстан хочет как и прежде влиять в Украине и не хочет отпускать Украину из своих лап?
Mira29-c3c3• 28 июня 2023
Ответ дляWill_Be...
Офіційна мова ЗСУ-українська.
Так що з словами Залужного?
Ирина-bbd0• 28 июня 2023
Ответ дляWill_Be...
И ни как не против или за, языка, тема которого в экстаз вводит отдельных особей
Вы не можете знать что думают все наши воюющие. Не манипулируйте
Flower Girl23• 28 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Демократия и свобода выбора не имеет никакого отношения к вседозволенности и конвульсиям кацапстана. Кстати такие же мовные конвульсии во всех бывших республиках) там эти с молоком матери тоже рассказывают казахам и прибалтам про права свои))))
А Вам напомнить, как когда-то высказалась на этот счёт наша первая леди?)
“Никто не имеет права”,- Елена Зеленская высказалась по поводу русского языка в Украине
Ответ дляvasilek5050
Літературний самий правильний, але бувають місцеві діалекти. І це нормально ✌️
Згідна, вище трохи помилилась, бо діалекти властиві кожній живій мові, навідміну від штучної. А суржик - це якраз результат спроби зросійщення українців. Добре, що цей процес закінчився тільки появою суржиків, а не повним зросійщенням, як на сході України.
Ответ дляWill_Be...
А вы, так и останетесь теми, от кого нужно спасать... принцип ’обоюдоострого удара’ вам знаком?
Жаль що теза ,,хто донатить-не патріот,, залишився без вашої уваги=мовчазна згода
Щодо вашого коментаря-рятувати українців в Україні від українців-просто геніально, так, респект. (Жартую із сумом)
Ирина-bbd0• 28 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Вы в одних темах клянете зеленских.но когда удобно.то вытягиваете слова леди?))) Это же манипуляция чистой воды)))
Миленька Лебідко• 28 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І тільки на порадниці діалект то щось страшне і фу.
Так, і це теж російський наратив.
Mira29-c3c3• 28 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Та й її чоловік Україну з повією порівнював.Це також норм?
Will_Be...• 28 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
В каком процессе? Не вижу тут тем про льготы военным .вижу темы с пеной у рта и ущемлённых мовою))))
Ответ на вопрос будет? Что делать с теми, кто защищает Украину, с использованием русского?
Flower Girl23• 28 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
И да - я помню как в августе 2020-го пытались раскрутить переворот в Беларуси... Так тоже требовали отовсюду русский язык убрать...
Ответ дляИрина-bbd0
І для цього є купа способів , умовних гачків, за допомогою яких утримують Україну (чи ін країну) на орбіті свого впливу як мінімум.
Мова, голубі миру, музика внє політиків одні з них.
Ирина-bbd0• 28 июня 2023
Ответ дляWill_Be...
А ще скажіть, будь ласка, російськомовні. У більшості з вас бабусі-прабабусі розмовляли українською. Батьки перейшли внаслідок всіх відомих нам причин на російську. Так от, якось вони змогли перейти на російську, не зважаючи на те, що батьки розмовляли українською, і ніхто з них не кричав: не буду вчити російську, бо українська - мова моїх батьків» Всі тихесенько перейшли на російську, то чого ж ви тепер не можете так само виправити ситуацію і тихесенько перейти на мову ваших предків?
Will_Be...• 28 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Офіційна мова ЗСУ-українська.
Так що з словами Залужного?
Так что делать с теми, кто не на ней говорит, но воюет за Украину? Мой вопрос был задан раньше, чем ваш. Прошу ответить.
Mira29-c3c3• 28 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Білоруси й переворот?
Та їхня мова на межі зникнення
ЮНЕСКО додало до списку тих ,що зникають .
Та їхня мова на межі зникнення
Will_Be...• 28 июня 2023
Ответ дляЛеска
Что такое ’украинец’? Это национальность или гражданство?
Ирина-bbd0• 28 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Переворот в Беларуси?)))))
Беларусы не имеют права на свою мову в Беларуси?)))
Вот об этом я и пишу всё время ж))) в каждой бывшей республике молоко матери море разливанное)))
Миленька Лебідко• 28 июня 2023
Ответ дляIra_Do
Зараз, до речі, розповсюджується ’зворотній суржик’, коли російськомовні переходять на українську. Нічого страшного в цьому немає. Але люди часто плутають слова, які їм здаються суржиком з діалектизмами, притаманними певним регіонам. Тупо все записують в суржик.
Ответ дляVShpak
Змінеться ! Бо, наші діти вчаться на українській мові ! А не, як ми, на російській …
Міркують українською, ще деколи перекладають, але словниковий запас, порівняно з нами повоєнними, величезний !
Як наступного разу росія захоче прийти рятувати російськомовних через років 20 - вона їх тут не знайде
Я училась и в школе, и в университете на украинском (на уроках говорили на украинском, на переменах - на русском). Работала в госорганах, где вся документация на украинском и общение с людьми на украинском. Тем не менее, остаюсь русскоязычной.
Ребёнок в школе учится на украинском, но почему-то большинство детей на переменах также переходят на русский (и вы не поверите, даже из украиноязычных семей)
Ответ дляМиленька Лебідко
Так суржик і діалект - це різні речі. Діалект - це нормальне явище для мови, для кожного регіону.
Will_Be...• 28 июня 2023
Ответ дляЛеска
Це фількіна грамота. Хочете, таке саме вам покажу?
Военный билет - филькина грамота? Хм...
Ответ дляIra_Do
А заради принципу.
Flower Girl23• 28 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я не кляну Зеленских, и к его жене у меня вопросов вообще нет. Но да - считаю что президент должен уделять больше внимания внутренней политике нашей страны
Ирина-bbd0• 28 июня 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Білоруси й переворот?
Та їхня мова на межі зникнення
Та им бы пощезли все те проклятые мовы)))) великий и могучий единственный великий))))
Кроме русских мамок.ни у кого ж молока нет .никто больше права не имеет)))
Flower Girl23• 28 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Переворот в Беларуси?)))))
Имеют конечно, но не принудительно. Как и мы