Переживаю измену мужа, очень морально сложно, хочу пообщаться с теми, кто сейчас переживает подобное, или кто уже пережил эти эмоции, но спас семью. Давайте общаться. Хочу созвониться и говорить, говорить... Очень нуждаюсь в общении с людьми с подобным опытом!
Ответ дляsammy
А чи варто рятувати?
На даному етапі варто, а там життя покаже...
Ответ дляОльчик1998
Буде знову нажаль, не мучте себе будь ласка
Ох(((
Ответ дляМасіус
Було пережила важко ,зосередилась на роботі,у мене більше року відходила,
Зараз як відносини?
Ответ дляМасіус
Взагальному вже 5 років сама
Тобто ви відразу розійшлись?
dahashutka19• 28 июня 2023
Изменил один раз, изменит ещё.. только будет лучше прятаться. Это такая порода мужчин
Tatyana1377• 28 июня 2023
Автор, ідіть до психолога. Я серйозно. Ви маєте розібратися, чому ви хочете залишитися з чоловіком який вас не цінує і не кохає.
Ольчик1998• 28 июня 2023
Ответ дляTatyana1377
Нажаль автору плювати на себе.. вона буде далі терпіти все, поки він сам не піде від неї, а колись він точно піде