Щас ухожу• 28 июня 2023
Хочу завести собаку и кошку
А муж против всех животных. Как его переубедить?
В курсі діла• 28 июня 2023
а муж захочет паука-птицееда и гигантских тараканов, вы будете против, но он будет вас всячески переубеждать. согласитесь?
Глас_Народа• 28 июня 2023
Мій також був проти.
Завели сиаську кішку, через два роки ши тцу.
Він так і не полюбив, але прийняв.
Безлім на все• 28 июня 2023
Ответ дляВ курсі діла
Главное чтоб крыс не захотел...я бы развелась сразу) даже с мужчиной моей мечты)
Залетна Я тут• 28 июня 2023
Мой муж тоже хочет, я против , животных не люблю. Сказала если хочешь, живи с ними. У меня без вариантов
Залетна Я тут• 28 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мій також був проти.
Він так і не полюбив, але прийняв.
Ой , ну такое. Это должно быть в радость обоим. А вы вообще не путешествуете.? Мы постоянно, это же надо пристраивать. Сомнительный и ненужный головняк
Україна понад усе!• 28 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мій також був проти.
Він так і не полюбив, але прийняв.
Просто уявила як некомфортно жити людині в сім‘ї, де його бажання й потреби нижче рівня плінтуса й нікого не гребуть.
А потім жінки ниють про ставлення, нелюбов і коханок на стороні. Ну, інколи все починається з сіамської кішки та шитцу
Угадайс• 28 июня 2023
У меня у подруги был муж, который был против цветов,говорил грязь от них. Так она выставила его чемоданы в коридор)). Квартира кстати её была))
Джинци на Флісі• 28 июня 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Точно так будет себя чувствовать жена, если ей нужны животные в доме, но в угоду мужу их не будет. Тут два варианта, или двоим идти на компромисс, или проговаривать такие вопросы до брака
Фенте Фря• 28 июня 2023
Я теж була проти тварин в хаті, спочатку з´явились діти, потім автоматом кіт, собака, хом´яки, рибки, черепахи проскакували, навіть папуга був, не витерпів мене, бо горлапаню гучніше, зараз хата без кота, для мене не хата. Кіт повинен бути, то обов´язкова опція.
Леннон_Жив!• 28 июня 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Может уболтать сначала на одно животное?
Якщо автор хоче двох тваринок, то краще одразу двох, бо інакше перша тварина може не прийняти другу. І вдвох їм буде веселіше
СамавиховуюКота• 28 июня 2023
Ответ дляФенте Фря
Оце ви в точку сказали. В мене колишній не хотів тварин, а я з дитинства хотіла собаку. Потім вийшла вдруге заміж і якось з чоловіком поговорили, що мое якусь тваринку, спочатку в нас була криса, це просто чудесне створіння, тільки живуть вони мало, ридали всі, коли вона померла. І тоді ми вирішили, що потрібен кіт чи собака, але гуляти з собаю декілька разів на день ніхто не хотів і ми вирішили взяти кота. Я не уявляла до цього, що тварину можна так любити, його обожнюють всі і дійсно дім без нього вже не той був би. Я навіть дивлюся як рятують тваринок зараз після обстрілів тими свинособаками, то як радіють власники, коли кота живого рятують з під завалів.
В курсі діла• 28 июня 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
на тёщу.