Мені надіслав перевізник номер ,але не можу зареєструвати в міст експрес в полі товар ,не розумію що потрібно писати ,допоможіть будь ласка
Оцененная• 28 июня 2023
Може там випадаюче меню, і потрібно з нього обрати ’одяг’, а не описувати так конкретно?
Ответ дляОцененная
Ні,вже дивилися нема меню,не можу зберегти і все ,весь час пише обов’язково заповнити поле
Ответ дляОцененная
А у вас застосунок? Може його оновити, глюк?
Тільки вчора його скачала,встановила
Секретница• 28 июня 2023
Ответ дляKitten_07_07
1) Кирилиця не приймається в міжнародних відправленнях
2) оформляти з компа а не з телефону