28 июня 2023

Замовлення копії брендового взуття/ одягу

Доброго вечора!
Хто замовляє копії брендового взуття або одягу з Китаю, в картці товару в кабінеті Міст.CN Ви вказуєте, що посилка містить брендові речі?
По правилам перевезення в одній посилці не може бути дві одиниці бренду, на копії це також розповсюджується, а як тоді замовляти, якщо в посилці більше 2- х одиниць, або дрібний опт?
Дама_из_рекламы 28 июня 2023
Я не замовляю