БеллаДонна• 28 июня 2023
Купівля квартири - переуступка
Хто розбирається, купівля по переуступці, яка економія для покупця в порівнянні, якщо квартира оформлена на власника вже?
І ще таке питання, я в процесі юридичного розірвання шлюбу, документи про шлюб додаються на етапі купівлі (інвестування), чи оформлення права власності? Тобто чекати, поки все буде оформлено? Продавці підкреслюють, що зараз вигідніше купувати за рахунок переуступки. Тож я вагаюсь.
Ананомчикус• 28 июня 2023
Я так робила на дочку. Після здачі будинку вона одразу на себе переоформила.
У вашому випадку спочатку покупець на себе повинен оформити, а потім вам продати. На кожному кроці це витрати
Одна_на_всей_планете• 28 июня 2023
По переуступці набагато дешевше оформити на себе, ніж коли вже готові документи на власника квартири
БеллаДонна
• 28 июня 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Набагато дешевше це наскільки?
Ананомчикус• 28 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна
Набагато дешевше це наскільки?
Ви запитували у продавця умови договору із забудовником? В частині оформлення права власності? Які на себе бере зобов´язання забудовник?
Ананомчикус• 28 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна
Набагато дешевше це наскільки?
Ну договір купівлі -продажу з усіма податками + послуги нотаріуса
Астановитесь• 28 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна
Набагато дешевше це наскільки?
Вы переуступка делаете по какой цене. Поднимаем договор. Там написано % при переуступке. Что гадать на ромашке?
Если вступите в права и продажа, автоматом 5% налога.
Одна_на_всей_планете• 28 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна
Набагато дешевше це наскільки?
Зверніться до будь-якого нотаріуса, він все вам розпише детально. Там є проценти в пенсійний, військовий збір. По переуступці цього немає. Приблизно від 2000 дол. і більше залежно від ціни квартири
БеллаДонна
• 28 июня 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Дякую
Бабка-ежика• 28 июня 2023
Оформлюйте після розлучення, переуступка це якби юридично не нерухомість, а права на неї купуються (якось костурбато висловилась). Тобто не буде податку як під час купівлі-продажу нерухомості.
Шмоточницаца• 28 июня 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Але ж переуступку це 6% від ціни договору, також недешево
У разных застройщиков разные условия. Мы покупали по переуступке оплатив за переуступку всего 10000 грн. А если б было право собственности, то пришлось бы ещё и налоги, пенсионный с военным сбором оплатить - это ещё около 7,5% от стоимости квартиры