Love_Love_Love_• 28 июня 2023

Хтось пояснить який сенс колоти ліполітики? Хто в адекваті це робить і для чого?

Який від цього ефект?
moonkitty• 28 июня 2023
Декілька знайомих кололи в підборіддя, але я взагалі не бачу ефекту. Мабуть, треба м´язи шиї укріпляти і худнути для усунення жиру.
автор Love_Love_Love_ • 28 июня 2023
Ответ дляmoonkitty
Я теж так вважаю, хочу почути інші думки
Муркамурковна• 28 июня 2023
Ответ дляmoonkitty
2 підборіддя є і у худих
Це неправильна постава і м´язи не в тонусі
автор Love_Love_Love_ • 28 июня 2023
А нашо ставити дизлайки? Ви продавець ліполітиків?
moonkitty• 28 июня 2023
Ответ дляМуркамурковна
2 підборіддя є і у худих
100%
І лежачі дивляться телік, тел., книгу.
Альона2709• 28 июня 2023
А хто в адекваті взагалі колить щось собі? Або за власною волею лягає під пластичного хірурга?
Йцфыяч• 28 июня 2023
Надєжда умірает последней🤷‍♀️
Catou• 28 июня 2023
Я считаю, это очень опасная и непредсказуемая штука, которая вместо жира может разъесть другие ткани