Эта_Шикарна)• 28 июня 2023

Вашим тоже занизили баллы НМТ?

зашли и прифигели, это мои знакомые, у кого дети отличники, говорят тесты были легкие, даже наизусть помнят вопросы, открыли инфо страницу и по 160 баллов, это капец. Хотя написали без ошибок вообще.
У вас тоже так?
Вимагаю спілкування• 28 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Мені теж не вірять, що син здав зно на 195-200 без репетиторів. Особливо, що англійську на 200 без репетитора і що не списував. Говорили, що того року таке було не можливо - дуже складно. Син говорив - легко.
Моя тоже сдала английский на 198 без подготовки и репетиторов, не налажать не смогла, хотя уровень вполне на 200. Если человек знает, то знает.

Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В дужках уточнила, що 1 помилка з англ
Це принциво 192 чи 193? Я не знаю, скільки знімали за 1 помилку
1 помилка не дорівнює одному балу, навіть може не дорівнювати і 10, дивлячись яке завдання.
Суцільна зрада• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В дужках уточнила, що 1 помилка з англ
Балы не снимают, а насчитывают за правильно решенные задания.

Удивляюсь, что родители абитуриентов вообще не понимают, как это все работает, как проходит вступительная кампания и для чего это все
Мрії у вирії• 28 июня 2023
Ответ дляПапина дочка
Я реально от що не можу зрозуміти. Я викладач української з великим досвідом робот. Наприклад, дитина готувалася за програмою НМТ рік. Опанувала всі теми, склала контрольні і в кінці року виконували тричі на тиждень пробні варіанти НМТ. У середньому помилялась у 2-5 завданнях. ЯК? Яким чином вона в НМТ помилилась у 15 питаннях? Або ці завдання зовсім іншого рівня складності, або зависла система і не вистачило часу. У будь-якому випадку це не оцінка рівня знань дитини, і ви не переконаєте мене ніколи, що це не так.
Аналогічно.Я вчитель, багато разів була на зно, де діти отримували завдання по всій країні одночасно, а не один день щось одне, а в інший- складніше.
І так, знайомий в 1 блоці вибрав всі а, в другому - б, зрозумілр, так?
Отримав 150 балів.Напуркуа бідні діти вчились, батьки платили вчителям( я не беру учнів, якщо що, щоб без інсінуацій), а дурник натикав і має теж саме.
Де твір, щоб було видно думки дитини...
Таке.
Сумка з негодою• 28 июня 2023
Ответ дляЩаслива Я
Зараз запитала у свого, під час тривоги телефони їм віддали, але користуватися ними не можна було, стежили за цим. Но там де син було мало людей
еж під час тривоги видали телефони, а після продовження здачі зникли всі відповіді з український, втратив час на повторні відповіді
КоролеВешна• 28 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Молодець ! Але цьогоріч могли бути 200-193-187-181-175... бали
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляЗастряла
А можете написати в які дні математика була складною.
Син шукає важкі завдання для того, щоб розібрати
та і взагалі, який сенс іх зараз вирішувати
зараз є завдання, є відповіді
моя дитина теж вирішить зараз аналогічне із заплющеними очима і буде втішатися над усіма
Застряла• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В дужках уточнила, що 1 помилка з англ
Нащо Ви тоді пишете, якщо не знаєте
Ви ж розумієте, що додумав одне - скоріш за все додумав і все інше.
Застряла• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
13.06, навіть знаю, що скаже ваш син
що він розумний, всі інші тупі.
Йому не для того.
Він у ще один ВНЗ хоче вступати.
Екзамен очно - математика типу олімпіадної або складні задачі
Шукає для підготовки. Він за 2 роки ВНЗ вже дещо забув - бо у ВНЗ інші види математики.

Вимагаю спілкування• 28 июня 2023
Ответ дляКоролеВешна
В этом году она уже ЕВИ сдавала, по сравнению с идиотизмом вопросов на логику ЗНО отдыхает. Английский при уровне С2 все равно налажала 29 из 30.
Застряла• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
13.06, навіть знаю, що скаже ваш син
що він розумний, всі інші тупі.
А 13/06 ранок чи вечір?
Я зрозуміла що по дві сесії в день було.

Може ще в якісь дні були складні завдання - напишіть, будь ласка. Може дитина говорила
Lana1208• 28 июня 2023
У меня и у дочери никаких претензий нет . Дочь закончила школу с заслуженной медалью и очень усиленно готовилась к тестам . Сдавала английский , математику украинский . Все баллы соответствуют предварительным результатам . Самый низший 180 , остальные намного выше . Английский был сложный ,но у нее очень высокий уровень и как результат всего один неправильный ответ .
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Йому не для того.
Він у ще один ВНЗ хоче вступати.
бажаю успіхів, від щирого серця
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляСуцільна зрада

Даремно дивуєтеся
Є такі батьки, які мають самостійних абітурієнтів і дійсно не вникають в усі ньюанси, і правильно роблять. До закінчення школи це абсолютно доступно для вступників

Оскільки писала за успіхи подруги, а не власної дитини, то просто забула її бал з англ, знаю, що 1 помилка. Мені достатньо, щоб переконатися, що ця дитина розумниця і підтвердила всі знання
Кузякин• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
вы понимаете, там такие умные, что вопросы наизусть помнили и свои ответы в них.
Бггг
Кузякин• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это значит, что человек в ответах уверен и 160 там никак не могло быть
Брехня.
Кузякин• 28 июня 2023
То такие умные.
Наши три человека на 194 и 195 сдали. Харьков лучший
Застряла• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
зараз є завдання, є відповіді
Син готується для вступу в ще один ВНЗ
Там іспит - математика складного рівня.
Прикладів завдань немає.

За два роки свого ВНЗ дещо підзабув.
Хоче порозв´язувати складні завдання, як тренування.
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Нащо Ви тоді пишете, якщо не знаєте
Що конкретно я додумала?
Два предмети по 200 і 1 предмет з однією помилкою.

Застряла• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Що конкретно я додумала?
Таблицю перевода балів подивіться.
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Таблицю перевода балів подивіться.
Для чого? Це була загальна відповідь, не бачу принципової різниці, чи там 193, чи 195
Бла бла бла• 28 июня 2023
Ответ дляМрії у вирії
Ці тести, щоб діти не проходили на бюджет, а платили за навчання.
В этом году детям 2-х знакомых вернули деньги за обучение за несколько месяцев, когда они принесли бумагу, что их отцы на фронте. В следующем году думаю будет много льготников, поэтому бюджетных мест для ’не льготников’ будет очень мало.
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
там може бути і не 193 і не 195, а за 1 помилку може бути навіть 180
але ж ні, ви на своєму стоїте.
і різниця тут принципова
Бла бла бла• 28 июня 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Количество бюджетных мест от теста вообще не зависит. Сколько выделили - столько и будет. Меняется только конкурный бал. Он может быть выше или ниже, но поступят все равно лучшие
Посмотрим ко сможет поступить на бюджет в этом году. Нашим урезали стипендию со 2-го семестра с 40 до 30% мест в рейтинге. И оставшимся 30% платят 40% стипендии, пообещав выплатить когда средства появятся.
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
але ж ні, ви на своєму стоїте.
і різниця тут принципова
Там точно більше 190
Я чула цифру, але не тримаю в пам’яті, бо вважаю це не настільки важливим
Кудряшка Сью• 28 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Донька подруги закінчила 11 клас.
У більшості дітей 155-165 результати. Хоча в класі декілька дуже розумних дітей.
У приятельки у дитини так само. І вже в БатькахСос бачила з цього приводу допис
Білка в колесі• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Значит. Он реально умный очень, эрудированный
Значит не такой умный.
Оскорбляю всячески• 28 июня 2023
Минулорічне НМТ було легше. Багато списувало. Не правильно порівнювати. Тим більше порівнювати з ЗНО. Там ще інакший принцип оцінювання. Донька здавала в цьому році. Не медаліст і не відмінниця. Звичайна учениця. 153 171 187 бали. Автор. Шкода що немає апеляції. Я розумію що могла бути і технічна помилка чи збій. Але перездати неможна. І дійсно розумні діти змушені платити за навчання(
Воленс-неволенс• 28 июня 2023
Дівчата, а як здавати НМТ дітям, які за кордоном? Це потрібно приїзджати ?
Чу Ча• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Он как раз сказал, что были легкие. Более того помнит все вопросы, у него феноменальная память.
Удалено администрацией...