БлинчикБезСметанки• 28 июня 2023

Що за фігня відбувається? Ситуація з подругою

Ситуація така, маю подругу з якою дуже давно дружимо і у нас прекрасні відносини, у нас в обох є діти, але раніше з дітьми разом не виходили
Останнім часом почали разом виходити на прогулянки, або наприклад побачилась з подругою коли була зі своєю дитиною
Так ось після кожної такої зустрічі моя дитина хворіє, або добре так падає і розбиває собі щось
Я не розумію як це працює 🤷‍♀️ моя не заражається від них так як вони здорові і до і після
Я взагалі страраюсь не вірити в зглаз і оце все, але вже їде дах від ціх проблем
Білий Лосик• 28 июня 2023
Ви не подруги

палка-копалка• 28 июня 2023
Думаю співпадіння
В шоколаде• 28 июня 2023
Моя сестра після прогулянок дитину засцяним памперсом вмивала бо хтось подивився і мале погано спало
автор БлинчикБезСметанки • 28 июня 2023
Ответ дляпалка-копалка
Думаю співпадіння
Я спочатку не звертала уваги, але як згадала то за останній час 6 разів нарахувала
Я розумію що бувають співпадіння, але то вже занадто
автор БлинчикБезСметанки • 28 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Ви не подруги
Чого це?
Страхованная• 28 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Це за якмй період?
Скромняшка• 28 июня 2023
Коли зустрічаєтесь з подругою, часто буває так, що вона грубовата, може щось ляпнути неприємне Вам чи нарушити ваші особисті границі?
Страхованная• 28 июня 2023
І скільки років дитині ще, цікаво
автор БлинчикБезСметанки • 28 июня 2023
Ответ дляСкромняшка
Ні, такого не буває взагалі
Вона дуже чемна

автор БлинчикБезСметанки • 28 июня 2023
Ответ дляСтрахованная
І скільки років дитині ще, цікаво
1,9
Білий Лосик• 28 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
Церква? Паска? Таро? Все разом?
Страхованная• 28 июня 2023
А взагалі ’золоті булавочки’ хіба не для таких цілей ювелірні магазини продають?))))
Страхованная• 28 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
1,9
І дійсно, чого б вона падала) явно подруга зглазила, а не дитина вчиться жити в цьому світі)
Прилипало• 28 июня 2023
Я тоже не верю в разные забобоны но у меня есть одна подруга,когда она приходила сын постоянно закатывал истерики. И такое у него с рождения лет до трёх было,а ТК мы жили в соседних квартирах она приходила примерно раз в неделю +-. Но мы даже поговорить не могли-сын закатывался плачем и я все время его начинала успокаивать, затихал только когда подруга уходила. От чего так было не знаю-может парфюм ее ребенку не нравился или ещё что то
Ранковий базар• 28 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
це топ)))
Love_Love_Love_• 28 июня 2023
Ответ дляВ шоколаде
А моя знайома випускала гуляти в касці і налокітниках
КликОЛЬКА• 28 июня 2023
Думаю, це якесь співпадіння. Можливо, ви відволікаєтесь на подругу і малюк лишається без уваги або навпаки настільки активно грається з дітьми подруги, що морально і фізично виснажується - звідси і хвороба та неуважність. У мене навіть так буває, коли мене за день напрягають якісь люди
Альона2709• 28 июня 2023
Я не вірю в подібні забобони, але життя неодноразово показує, що щось-таки в цьому є.
Дверной_Проем• 28 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
1,9
Автор, Вам рано було народжувати.
Ви сама ще дитина

175см55кг19лет (она)• 28 июня 2023
Такое бывает к сожалению:(
Дети очень восприимчивы ко всему! У меня тоже соседка была мы общались хорошо,дети гуляли, как человек очень хорошая, не хамка, не нахалка воспитанная тактичная девушка - чтобы я не делала но после каждой прогулки с ними ребенок ночью не спал вообще, истерики и крики,не гуляем с ними - гуляем с другими все тихо, даже ставила эксперимент ! Я больше склоняюсь к тому, что ребенок с определенными детьми испытывает некий спектр эмоций и чувств - некое влияние на нервную систему не осознанное и как следствие могут происходить бессонницы, плохое настроение, упадок иммунитета
Жена миллионера• 28 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
1,9
Ваш ребенок крещенный? Крестик носит?
Летала_НаМетле• 28 июня 2023
Ото ви дивна , слідкуйте за своєю дитиною і залиште людину в спокої
автор БлинчикБезСметанки • 28 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
Ваш ребенок крещенный? Крестик носит?
Крещенная но крестик не носит, не любит когда что то одевают ей
автор БлинчикБезСметанки • 28 июня 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Такое бывает к сожалению:(
Я тоже такой вариант расматриваю
Либо просто там ребенок не заметно вирусы переносит, а моя их ловит
Я уже не знаю что думать
Жена миллионера• 28 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Плпробуйте одевать хотя бы на эти встречи или просто защецте в одежду
В шоколаде• 28 июня 2023
Ответ дляБілий Лосик
Церква? Паска? Таро? Все разом?
Краще і не скажеш😆
Білий Лосик• 28 июня 2023
Ответ дляЖена миллионера
Хрестик - не талісман, а хрещення не якийсь ритуал захисту. Це свідоме слідування за Христос. Взагалі Бог і забобони несумісні між собою.
175см55кг19лет (она)• 28 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я тоже такой вариант расматриваю
Я уже не знаю что думать
А тот ребенок в сад ходит или на какие либо развивающие занятия?