Эта_Шикарна)• 28 июня 2023
Вашим тоже занизили баллы НМТ?
зашли и прифигели, это мои знакомые, у кого дети отличники, говорят тесты были легкие, даже наизусть помнят вопросы, открыли инфо страницу и по 160 баллов, это капец. Хотя написали без ошибок вообще.
У вас тоже так?
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Здавала цього року племінниця - медалістка))
Завалила повністю
180 мова
По 150 матем і англ
Шок в усієї сім’ї
Але коли я кидала їм пробні тести для вступу за кордон на англомовну програму, то мама сказала, що це дуже важко і нема достатнього рівня мови, тобто В2 в дитини немає, але бал 150 з англ сім’ю здивував))
Ну і висновок сім’ї, що тести важкі, як ніколи
От і все
Завалила повністю
180 мова
По 150 матем і англ
Шок в усієї сім’ї
От і все
Пукимончиг• 28 июня 2023
Я можу повірити.На онлайн навчанні весь час були тести онлайн і дуже багато випадків коли діти натискали правильну відповідь а в підсумку вона висвічувалась неправильно.Тому у нас 8 клас контрольну семестрову переписував з алгебри.
А у нас макарошки• 28 июня 2023
у нас двое, что хорошо учились и готовились в шоке - написали плохо 160-170. а одна посредственная личность на 200..
нечисто как-то это все
КоролеВешна• 28 июня 2023
13/06 здавали, що син порахував після здачі, такі балі сьогодні і підтвердили.
Маргарита и Мастер• 28 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
Мій син не готувався, не проходив щодня ті тести. Школу закінчив без золотих медалей. Середній бал свідоцтво за 9 класів 5,3
Закінчив коледж. Здав на 190
Може дійсно система лагає
Закінчив коледж. Здав на 190
Може дійсно система лагає
Ще ж залежить від того, коли і в яку зміну здавав. Коротше, зно в цьому плані було об´єктивніше.
Кили и Манджаро• 28 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Ну так даже логично подумать, новых законов математики под НМТ не придумывали. Либо ты их знаешь и умеешь применить, либо НЕ знаешь.А заучить решение типовых задач это НЕ знание
Мала, доречі, каже, що дуже багато учнів завалили ту математику. 121, 131 бал. У дівчинки, яка, нібито, непогано знає математику, взагалі шок: 99 балів.
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляСветка-пипетка
цього річ були завдання, яких не було у шкільній програмі. І річ не втому, що потрібно вчитись більше самостійно і бла.. бла.. бла..
навіть ці завдання були різні за ступінем важкості для кожної дити.
яле що я розпинаюсь, ваша ж дитина мабуть не складала нмт в цьому році.
Светка-пипетка• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
Наведіть приклад
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
ваші діти молодці, навіть не буду сперечатись
якого числа здавали?
а раніше дійсно не було, бо не сиділи по 2 години у сховищі, а тест подовжили всього на 40 хв, це так, приклад просто
якого числа здавали?
Дочка зно здавала, 194 математика, гуманітарна гімназія
Син минулого року 200 математика, але він 30 хв писав тест, було легко
Але йому і в 9 класі було легко, він пробні зно матем і англ писав 195+, це за 2.5 роки до здачі
Маргарита и Мастер• 28 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Дочка сдавала 13.06, когда поняли какие баллы набрала и какой бардак творился, начали искать варианты вне Украины, подача документов заграницей в некоторые универы идет в два этапа, успеваем подать документы до 17.07 в технический универ в Братиславе, поедет в летний языковой лагерь туда.
Моя теж 13.06 здавала...
Тобто, ваша донька поїде вчити мову спочатку?
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
от навіщо мені минулий рік
питання про нмт 2023
Суцільна зрада• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
знаєте, хай що не кажуть, але списувати можна було.
у них навіть телефони не забирали, а маленьку бутилочку води не дозволили із собою взяти.
і репетитори рішали, і друзі допомагали. по різному, і завдання у всіх були різні.
Ну, что вы рассказываете.
Воду без этикетики можно всегда
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ну, что вы рассказываете.
Воду без этикетики можно всегда
слухайте не потрібно бути самою розумною
якщо дитина сказала, що воду не дозволили заносити, значить не дозволили.
Шальная коклетка• 28 июня 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А хіба не треба сертифікат мовний, щоб поступити в цей вуз? Мій племінник рік з репетитором готувався, словацька мова, теж поступає в Братиславу, має мовний сертифікат.
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
от навіщо мені минулий рік
питання про нмт 2023
Ви думаєте, що дитина, яка в 9 класі писала пробні зно на 195+, яка минулого року здавала математику, логіку, тест на кмітливість для отримання гранту на англомовні програми, завалила б НМТ в 2023?))
Подружка його здавала цього року, 200/200/194 ( англ 1 помилка)
Все залежить від підготовки
КоролеВешна• 28 июня 2023
Ответ дляШальная коклетка
Аналогічну інформацію мені озвучили в агенстві, що цьогоріч Братислава вимагає при поданні мовний сертифікат на В1, на відміну від Кишице. де зараховують всіх бажаючих.
КохайтесьЧорнобровi• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
от навіщо мені минулий рік
питання про нмт 2023
Вже тут писала
Клас хімія/біологія профіль
Є кілька 200 балів, з математики в тому числі
Все решта 180 + в 90% класу
Медалістів у класі нема
Здавали у різні дати
Клас хімія/біологія профіль
Все решта 180 + в 90% класу
Медалістів у класі нема
Здавали у різні дати
Позаземний розум• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
и что делать? решили не портить нервы оскарженням и понадеяться, что в следующем году будет зно с бланками ответов. т.к. бланков ответов нет, а компьютер мог что угодно посчитать или даже заглючить и не зачесть балл, кому доказывать, что человек ответ дал, а комп его не принял, верно? надежда на следующий год теперь.
Ну ви ж розумієте, якби були дійсно впевнені в своїй правоті, то подали б апеляцію, а не втрачали цілий рік, щоб перездати.
Маргарита и Мастер• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
в інші роки діти були в рівних умовах.
всі писали математику, наприклад, в один день, всі були в рівних умовах. І тоді чітко можна було сказати, що так, я дурень (або дурна).
зараз у кожній зміні були різні завдання. як можна оцінювати дітей по одній і тій же самій системі? тоді для кожної зміні і бали потрібно було по різному рахувати, в залежності від складності завдань
Погоджуюся!
Суцільна зрада• 28 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
Можно пример, каких нет в школьной программе? Задачи с параметрами?
Пффф 100%• 28 июня 2023
у нас все сошлось, в день после здачи НМТ перевели балы и так сегодня и в кабинете показало
Пффф 100%• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Он как раз сказал, что были легкие. Более того помнит все вопросы, у него феноменальная память.
ну так апелляцию можно подать, если ребенок уверен в своих знаниях и ответах
Копуша• 28 июня 2023
Сын медалист, математика 200, укр мова 195, английский 180. На сколько написал, столько и дали.
Творческий типаж• 28 июня 2023
Ответ дляСуцільна зрада
так, і мені відкрито написали, що їх додали в цьому році тому, що в минулому було багато 200 бальників
але ж і ці задачі є різної складності. Були прості, які навіть усно можна рішити, а були такі, які потребують певного часу.
Кондуктор троллейбуса• 28 июня 2023
Ответ дляНічний дожор
Донька подруги закінчила 11 клас.
У більшості дітей 155-165 результати. Хоча в класі декілька дуже розумних дітей.
У вас є діти шкільного віку? Вони завжди кажуть: так у всіх такі оцінки, у мене ще не найнижчі.
Копуша• 28 июня 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Все залежить від підготовки
Нет в этом году по иностранному языку 194 балла, не звездите))
Вимагаю спілкування• 28 июня 2023
Ответ дляtatka
Завжди було цікаво, хто ці люди, які говорять про ´заслуги батьків´? Ви дійсно не можете допустити наявність розумних дітей? У мене донька медалістка, минулорічна випускниця. Цього року топ-1 в рейтингу студентів потоку (прикладна математика). Але ж такі, як ви будуть писати, що купили.
Я також медалістка)) в голодні 90-ті випускалися. Очікувано, купили медаль за сало)))
Я говорила не об этом. Безусловно есть умные дети, получившие медаль за собственные заслуги. И наверное их родители не создают тут тем, что им занизили баллы на ЗНО/ НМТ. Медаль не всегда отображает реальный уровень знаний. На пример, моя институтская подруга, золотая медалистка выпуска тех же ’голодных 90’, сдала вступительный экзамен по математике на 3. А позже, во время учебы, оказалось, что имея 5 по английскому, она толком читать не умеет. И ей медаль за сало не покупали, просто школа слабенькая. А в моей школе да, был человек, которому медаль купили, т.е. в 90х медалисты могли сдавать один вступительный. Так что еще раз повторюсь, цена медалей бывает разной, и хорошо, что сейчас средний балл аттестата не учитывается при поступлении.
Моторошні троянди• 28 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
В смысле бал ниже 120 ?
Сиренькая• 28 июня 2023
Ответ дляМальовнича даль
Закінчив коледж. Здав на 190
Може дійсно система лагає
Закінчив коледж. Здав на 190
Може дійсно система лагає
Так и есть. Система - говно (прошу прощения)! Думаю, именно поэтому не дают возможности увидеть ошибки. Очень многие пишут, что в кабинете совсем не такие баллы, которые выводились на экран. При чём разница до +- 10 баллов.
Если бы всё было прозрачно и программа нормальная, ответы/ошибки бы не скрывали. А так понимают, что кипишь будет на всю страну...
В общем у нас, как всегда всё ’ відверто і прозоро’...((