Скромняшка• 28 июня 2023

Порадьте маску для фарбованого (освітленного меліруванням) волосся

Яка б допомогла запобігти посіченню та ламкості волосся. Підстригу і те, що відросте за 6 місяців треба знов зрізати, бо ломається. Фарбую тільки корені кожні 2 неділі, довжину у перукаря раз в 6-8 місяців (останній раз в грудні). Феном підсушую тільки корені.
Були маски Brelil (з вівсом), Matrix (чорна маска), Erayba (жовта маска та помаранчева), потім довго користувалась тільки кондиціонерами Daeng meo ri, зараз кондиціонер CHI. Яку маску порекомендуєте?
Фея_3уровень• 28 июня 2023
Корені кожні 2 тижні мелірування? Щось я не зрозуміла.Брелір і маточка мені не подобається.В мене керастаз чорний

автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ні, не правильно написала-корені в 6й тон фарбую) Довжину мелірую у перукаря
Кидстаффовна• 28 июня 2023
Тому і відламуються, що довжину тонуєте лише раз на 6 місяців. Пустоти блондовпного волосся обов´язково необхідно заповнювати фарбою. Якби робили це кожні 4 тижня, полотно було б у гарному стані.
Для драки• 28 июня 2023
Я зараз дуже задоволена такими засобами
Фея_3уровень• 28 июня 2023
Ответ дляСкромняшка
Кожні 2 тижні що робите не зрозуміла? Мелірування я також роблю,але я не фарбую окремо корені.Щось я заплуталась що ви робите кожні 2 тижні
автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляКидстаффовна
До того тонувала раз в 1-1,5 місяці, ситуація була гірша. Зараз хоч відростає.
автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляФея_3уровень
Корені я фарбую кожні 2 тижні в 6й тон. У мене сивину вже видно через 10 днів.
Намакушка• 28 июня 2023
вільміть лонду, засіб для відновлення, там велика банка 700 мл. Останній раз по знижці на нотіно брала (вже другу банку) місяць тому за 580 грн. Дуже гарна. Але крім маски ще треба несмивашками користуватися, у мене багато, але на 100% нічого порадити не можу, наче непогані, але й не вау
Фея_3уровень• 28 июня 2023
Ответ дляСкромняшка
В мене вся голова сива.Але я і роблю міліціанти щоб її не було видно.покажіть своє фото волосся.В мене так і сивину не видно місяці 4.кожного 2 тижні фарбувати коріння-я би здуріла.Вам може майстер не правильно підібрав тон що так видно.на фото 2 місяці не фарбоване

автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляНамакушка
Дякую, це така? Було масло Бреліл, Матрікс та декілька Чі, але я якось нічого не гарного помітила.
автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляФея_3уровень
Мій натуральний колір волосся 5-6й тон, мелірування теж не таке світле, як у Вас, десь на 7-8 рівні, тому не фарбувати корені часто не мій варіант.
ПрипоРошенная• 28 июня 2023
Ответ дляСкромняшка
Вам не поможет ни какая маска , хоть золотом намажте . Нельзя красить корни каждые две недели . Они попросту обламываются у вас от краски и окислителя . Просто поменяйте краска на специализированную для седых волос .
Намакушка• 28 июня 2023
Ответ дляСкромняшка
Да, вона. У мене матрикс чорний був, сподобався дуже. Але знаєте, у мене така ж проблема, як у Вас. Маски не дуже допомагають, якби Ви знали, скільки засобів для волосся я вже перепробувала, це просто мій біль... Волосся січеться, хоч вже й феном не користуюсь. І засобів купа недешевих. А корні періодично між меліруванням затемнюю десь на 7 рівні, щоб сивини не видно було, роблю це вдома (чоловік робить). А раз в 4-5 місяцв меліровку роблю, тоную сама уже давно. Бреліл це зовсім ні про що. Керастас ще радять. У мене тільки шампунь, як на мене звичайний шампунь, не коштує він 800 грн. Можливо незмивашка чи маска там і є гарна, не знаю. Ще подівіться Альфапарф. Мені ці засоби душе подобаються
ПрипоРошенная• 28 июня 2023
Замечательная краска Kaaral Baco Silkera Permanent Hair Colouring именно с холодным подтоном , крашусь ей уже 4 года , седину шикарно закрашивает , корни крашу раз в полтора месяца https://makeup.com.ua/product/193011/#%2Foption%2F...
там же покупаете окислитель , какой вам нужен . Я крашу 10-кой на 9 % оксиде и нечего не обламывается , инструкцию соблюдаю . А у вас темный цвет , вполне хватит 6-ки окислителя .
Фея_3уровень• 28 июня 2023
Ответ дляСкромняшка
Навіщо ви робите меліровку? Її у вас не видно.в вас звичайний рижий колір,який досягається звичайною фарбою.Ви тільки портитк волосся.А взагалі кожні 2 тижні красивими-це шкідливо для волосся
автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Разве она повлияет на скорость отрастания волос? У меня после любой краски отрастает одинаково
автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляФея_3уровень
Може на цьому фото схоже на рудий, в реалі він бежевий, у мене нема бажання мати попелястий відтінок. Темний відтінок мені взагалі не йде.
автор Скромняшка • 28 июня 2023
Ответ дляФея_3уровень
ось колір на вулиці