Птица Говоруша• 28 июня 2023
Кому зшивали сухожилла на пальці не відразу після травми? Як результат?
Як проходила операція? Скільки часу? Сильні болі були? Скільки ходили після неї в гіпсі? Може, хтось нак і не зробив, дуже заважає в житті кривий палець? Дякую за відповіді!!!
Идеальная оптимистка• 28 июня 2023
Мне в детстве зашивали на ноге после падения с брусьев, месяц в гипсе, всю жизнь эта нога подворачивается, на каблуках не могу ходить, долго тоже, начинает болеть. И носок вытянуть сложно, плохо тянется.