AnnaOst• 28 июня 2023

Чи реально справитися одній в басейні з дитиною яка ще не ходить

Але швидко повзає і встає на ноги біля опори?
Хочу піти з дитиною в басейн, але якось не уявляю як я там сама з нею справлюся. Ладно в роздягальні посажу в коляску. А в самому приміщенні басейну це ж з рук не спустиш. Чи я себе накручую?
Хто ходить з такими дітками, які ще не ходять, але вже і на місці не сидять, як ви справляєтеся?
ViktoryjaG• 28 июня 2023
Ходила, плавали. Главное переодеться, потом все время в воде. Если не нырять собираетесь, можно круг специальный с лямками, называется типа швиммер, красный.

автор AnnaOst • 28 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Дякую. У мене якийсь страх не дай бог впущу з рук, впаде. То мабуть я трєвожная мать)
ViktoryjaG• 28 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Название чуть переврпла
автор AnnaOst • 28 июня 2023
Ответ дляViktoryjaG
Название чуть переврпла
Юся шопоголик• 28 июня 2023
я би більше хвилювалась що дитина в такому віці може напитися води с басейну, та все пробує на смак, а це ротовірус і кишкові інфекцїї
автор AnnaOst • 28 июня 2023
Ответ дляЮся шопоголик
Та я її вакцинували від ротавіпусу. За інфекції питала у педіатра, каже всі ходять до басейну і нормально. А ви трєвожная мать)
Мадам Клико• 28 июня 2023
Ходили в бассейн. Никаких кругов не использовала. Если вы идете с целью укрепления мышц ребенку, то круг это зло.
Просто держите ребенка обхватив руками его подмышки. Никуда он не выскользнет. Тренер должен показать упражнения.
Просто побултыхаться в воде в круге не вижу смысла.

Yana1915• 28 июня 2023
А мене малому 1 рік і ми сьогодні були в басейні , також хвилювалася але все норм , дитині цікаво , були дітки взагалі місяці 3 і також цікаво
автор AnnaOst • 28 июня 2023
Ответ дляYana1915
Поділіться будь ласка як воно все було? Де ви його тримали поки самі душ приймали перед/після басейну? Чи не приймали? Чи пив він у вас воду? Моя просто з ванночки п´є)
автор AnnaOst • 28 июня 2023
Ответ дляYana1915
Ви ходили в трусиках для купання?
Yana1915• 28 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Так ми ходили в трусиках для купання , шапочку сказав інструктор не потрібно поки , потрібно буде коли вчитися ниряти , заняття перше сьогодні всього 30 хвилин, різні цікаві завдання у воді інструктор показувала а ми виконували , басейн тепла вода дуже , душ вдома приймали си приїхати на авто а нам їхали 10 хвилин , і після басейну малий хотім їсти і спати , то швиденько перевдягнула і додому вдома душ і тд , в нас в роздягальні є для дітей манеж з іграшками , пеленатор , душ , і тд , можна спокійно малого в манеж і в душ це все в одному місці
автор AnnaOst • 28 июня 2023
Ответ дляYana1915
Дякую!