Ума Палата• 28 июня 2023
Міцелярний гель - це що?
Міцелярний гель для вмивання це те саме що й звичайний гель? Його потрібно використовувати після гідрофільної олії або міцелярки і змивати водою?
Ума Палата
• 28 июня 2023
Ответ дляtushka123
Да, это просто гель для умывания))
Дякую, збивало слово ’міцелярний’. Думала, він саме для демакіяжу
Ума Палата
• 28 июня 2023
Ответ дляdaryl
У меня мицеллярный гель - желе, но он именно как мицеллярная вода: удалять косметику, а потом смывать лицо привычным гелем. Не такой?
Ні, такий розглядаю