Донька старшокласниця, 10 клас. німецьку вчить як другу.
Ми двічі переселенці, думаю таки виїжджати з перспективою на її вступ до ВНЗ. І які гроші треба мати з собою?
Можливо є якісь поради, дякую!
ЕкатеринаС12• 29 июня 2023
если вы хотите не просто переехать а именно как беженец, то в нормальных (крупных, развитых) городах уже ничего не светит, к сожалению.
максимум жизнь в лагере для беженцев или самому снимать квартиру ( но и это далеко не факт что выйдет).
tasha19041• 29 июня 2023
Це вже не дуже актуальна інформація, але вона тримається останнім часом:
🇩🇪Які землі Німеччини приймають українців ❓
Інформація на 5 травня 2023
✅Berlin
Tegel
✅Bayern
📌Ergolding (Schinderstraßl 19, 84030 Ergolding)
📌Ankerzentrum Zirndorf (Rothenburger Straße 29, 90513 Zirndorf)
✅Sachsen
📌Leipzig-Mockau (Graf-Zeppelin-Ring 6, 04356 Leipzig)
📌Messe Dresden (Messering 8a, 01067 Dresden)
✅Thüringen
Hermsdorf (Max-Hellermann-Straße 15)
✅Baden-Württemberg
🔹Sindelfingen Messehalle (Mahdentalstraße 116, 71036 Sindelfingen) (закритий до 17.05)
🔸Karlsruhe (Durlacher Allee 100, 76137 Karlsruhe)
🔹Freiburg (Basler Landstraße 16, 79111 Freiburg)
🔸Ellwangen (Georg-Elser-Straße 2, 73479 Ellwangen)
🔹Ulm (Messe Ulm, Böfinger Straße 50, 89073 Ulm)
✅Niedersachsen
Hannover Messehalle (Halle 27, Messegelände, 30521 Hannover)
✅Hessen
Gießen (Rödgener Straße 59-61, 35394 Gießen)
✅Nordrhein-Westfalen
Bochum (Gersteinring 50, 44791 Bochum Erstaaufnahmeeinrichtung)
✅Schleswig-Holstein
Neumünster (Haart 148, 24539 Neumünster)
Увага ⚠️ Інформація міняється та оновляється часто.
Інформація на 5 травня 2023
✅Berlin
Tegel
✅Bayern
✅Sachsen
✅Thüringen
Hermsdorf (Max-Hellermann-Straße 15)
✅Baden-Württemberg
✅Niedersachsen
✅Hessen
✅Nordrhein-Westfalen
✅Schleswig-Holstein
tasha19041• 29 июня 2023
Взагалі, прибуваєте в Берлін, а там розподіляють по землях. Так, вибір вже давно невеликий. Дочка, якщо вступить до вишу, зможе переїхати. Ви - ні, тільки коли буде робочий контракт. А до того будете жити, куди розподілять, і вивчати мову.
tasha19041• 29 июня 2023
Щодо грошей, вам ніхто не скаже. Чим більше, тим краще. Ми в березні 2022 з 200 євро їхали... Але ж то тоді було. На дорогу треба, в таборі по різному годувати можуть, як повезе. І документи десь швидко оформляють і через тиждень-два отримають виплати, а десь по кілька місяців чекають... Ніхто з голоду здається не помер, але умови дуже різнились. Більш того, ті хто приїхали давно, уяви не мають, як все відбувається зараз. Спробуйте у тих містах, де приймають ще, пошукати в телеграмі групи українців, може там розкажуть актуальну інформацію.
Джэкки Браун• 29 июня 2023
Вестфалия на середину июня уже не принимала. Только если родня есть. Жилье периодически, почти каждый день, в группах появляется, потому что кто-то уезжает. Передают и с мебелью, и с техникой. Главное, чтобы город принимал.
Деньги, конечно, нужны, потому что оформление документов до получения пособия занимает до 2х месяцев.