Біженка. Приїхала в місто. Мешкає у будинку(багатоповерхівці), у тій в якій і я. Виходить на двір, ввечері. З 2-ма дітьми. Мати не хоче йти додому та садить (дітей) під кущ в туалет(іноді по великому). Трапляється регулярно. Мешкає на 4-му поверсі. Скажіть вам було б ліньки підійнятися на 4 поверх з дитиною, та сходити в туалет? До під´їзду 25 метрів.
Морская свинка• 02 июля 2023
Дети какого возраста? Вспомнила, как приучалась своего в 1,5 года. Конечно, под кустик ходили. Т.к между тем , как ребёнок захотел , и до сварит проходит меньше 5 мин.